GeriAlışveriş En güçlü kahramanımız olan babalara en güzel hediye!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

En güçlü kahramanımız olan babalara en güzel hediye!

En güçlü kahramanımız olan babalara en güzel hediye!

AVVA, babalar gününe özel "2 al 1 öde" kampanyası ile fark yaratıyor.

2016 İlkbahar / Yaz Koleksiyonunda, ana temasını “GÜÇ” olarak belirleyen AVVA, her zaman en güçlü kahramanımız olan babalarımıza çok özel bir kampanya sunuyor. Babalar günü için hazırlanan ürünler güçlü erkek duruşunu hedefleyerek tam da babalara özel hale geldi. AVVA, babalar gününe özel ‘’2 al 1 öde’’ kampanyası ile fark yaratmak isteyen herkesi mağazalarına bekliyor.

AVVA’nın babalara sürprizi bununla sınırlı değil. Bu özel gün için AVVA Mağazalarından yapacağınız her 300 TL üzeri alışverişlerinizde babanıza özel Hypnose parfüm hediye.

En güçlü kahramanımız olan babalara en güzel hediye

Alt temaları ‘Air’ (hava), ‘Fire’ (ateş), ‘Sea’ (deniz), ‘Sun’ (güneş), ‘Water’ (su), ‘Soil’ (toprak) olarak belirlenen koleksiyon, renk ve ayrıntı vurgularıyla zenginleştirildi.

‘Ateş’ temasında, monogram palet vurgulaması yapılırken, denizcilik teması üzerinden, mavi tonlarını harekete geçiren deniz altından ilham alındı.

 

En güçlü kahramanımız olan babalara en güzel hediye
 

‘Floral and Stripes’ (çiçekli ve şeritler) başlığında toplanan bir başka tema, devam eden çiçek desenleri, deniz altı ve çizgiler ile birleşerek yeniden yorumlandı. Tropikal safari etkileri de koleksiyonda ‘Toprak’ başlığı altında birleştirildi.

AVVA’nın ‘güç’ teması altında birleşen özgün tasarımları raflardaki yerini aldı. AVVA 2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nun bol seçenekli yelpazesi ve akıllı ürünleri tüm mağaza ve satış noktalarında şık ve cesur erkekleri giydirmeyi bekliyor.

False