En büyük aile festivali İBS için geri sayım başladı!

Güncelleme Tarihi:

En büyük aile festivali İBS için geri sayım başladı
Oluşturulma Tarihi: Aralık 04, 2018 15:31

Her yıl heyecanla beklenen Türkiye’nin en trend aile etkinliği ‘’ İBS Anne, Bebek, Çocuk Fuarı’’, 14 - 16 Aralık tarihleri arasında Harbiye, İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. ‘Yaratıcı Annem, İlham Perim’ teması ile bu yıl yedinci kez düzenlenecek etkinlikte, Ceyda Düvenci, Akasya Asıltürkmen, Alper Kul, Prof Dr. Norma Razon, , Diyetisyen Dilara Koçak, Hande Birsay ,Seren Fosforoğlu, Yazar Şermin Yaşar ve daha pek çok önemli isim yılın son günlerinde ebeveynlerle bir araya gelecek.

Haberin Devamı

İBS Aile Festivali 2018 takvimi her zamankinden daha da renkli! İBS Fuar 3 gün boyunca fuarın her köşesinde farklı, eğlenceli, kazandıran, öğreten onlarca etkinlik düzenleyecek, yüzlerce aileye değerli hediyeler kazandıracak.

İBSTALKS BULUŞMALARINDA EN SEVİLEN İSİMLER AİLELERLE SOHBET EDECEK!

“Yaratıcı Annem, İlham Perim” olarak belirlenen İBS 2018 temasına uygun olarak yüzlerce yaratıcı hikaye ve fikir İBStalks alanında dile gelecek. Ceyda Düvenci, Akasya Asıltürkmen, Alper Kul, Prof Dr. Norma Razon, , Diyetisyen Dilara Koçak, Hande Birsay ,Seren Fosforoğlu, Yazar Şermin Yaşar Ebeveynlik halleri ve çocuğa yönelik yaklaşımları ile fark yaratan pek çok ünlü anne ile uzman, İBS ziyaretçileriyle tadına doyulmayacak sohbetlerde buluşacak.

“MAŞA İLE KOCA AYI” VE “TEEN TİTAN GO” ÇOCUKLARLA BULUŞUYOR!

IBS Fuar ziyaretçilerinden gelen istekleri yerine getirmeye devam ediyor. Çocukların en sevdiği karakterler İBS’ye konuk oluyor. “Maşa ve Koca Ayı” karakterleri renkli atölye çalışmalarında çocuklarla harika vakit geçirecek. “Teen Titan Go” karakterleri ise muzip ve eğlenceli yaklaşımlarıyla çocukların hayal dünyalarını renklendirecek.

Haberin Devamı

3 SAHNE’DE 3 GÜN BİTMEYEN EĞLENCE !

Ünlü zumba hocası Hülya Yıldırım da üç gün boyunca anne ve çocuklarla zumba atölyeleri yapacak. Hülya Yıldırım, gerek dans ritimleri, gerekse kıpır kıpır müziklerle anne ve çocuklara zamanı unutturarak eğlenceli zumba dansı deneyimi yaşatacak. IBS sahne alanında tema dışı etkinliklerin yer alacağı fuarda, çocuklar Potanın Perileriyle profesyonel basketbol deneyiminiz yaşarken, UNO Akademi ile bol eğlenceli ve heyecan dolu voleybol şovları gerçekleşecek.

PERİ OKULU ÇOCUKLARI BEKLİYOR!

Eğlencesi bol İBS’de yer alacak “Peri Okulu”nda çocukları sihirli üç gün bekliyor. Minik sihirbazlar bakalım ailelerine nasıl sihirler yapacaklar? Tüm gün illüzyon gösterilerinin de yer alacağı etkinliklerde, İmagineer Kids’in “Renkler Atölyesi” nde çocuklar renklerin çılgın dünyasında unutulmaz anlar yaşayacaklar. Alanında başarılı aktivite merkezlerinin hocaları ile çocuklar jimnastiği ilk kez deneyimleyecekler. Çocuklar için kurgulanan Baby Disco ve Hamile Annelerin ağırlanacağı eğlenceli Baby Shower Partisine tüm İBS ziyaretçileri davetli. 

Haberin Devamı

YÜZLERCE ZİYARETÇİYE 250 LİRA DEĞERİNDE ÜRÜN ÇANTASI HEDİYE

İBS Fuar bu sene ailelerin yüzünü çok güldürecek; Fuar süresince 300 ziyaretçiye yüzlerce lira değerinde ürün çantası hediye edilecek. Birbirinden ünlü markalara ait puset, oto-koltuk, bebek yatağı, çocuk hijyen malzemesi, oyuncak ve kıyafetin hediye olarak verildiği İBS yarışmaları ise sosyal medya kanalları üzerinden başladı ve 14 - 16 Aralık tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde devam edecek. Yarışmalara isteyen herkes İBS Anne, Bebek, Çocuk Fuarı’nın “facebook, instagram ve twitter” adreslerinden katılabilir.

Çok konuşan, çok öğreten, çok eğlendiren aile festivali İBS’de üç gün boyunca Türkiye’nin güvenilir ve başarılı markaları da hazır bulunacak. En yeni ürün ve hizmetlerini ebeveynlere anlatacak olan markalar, çılgın indirimlerle ziyaretçilerine cazip fiyatlar sunacak. Yıllardır başarıyla adından söz ettiren IBS, bu yılda Anne, Bebek, Çocuk fuarıyla aileleri konusunda uzman, başarılı markalarla bir araya getirerek onlara cazip fiyatlarla alışveriş ve eğlence dolu günler yaşatmayı amaçlıyor. 

Haberin Devamı

Fuar tarihleri: 14-15-16 Aralık 2018
Saat: 11.00-19.00
Yer: İstanbul Harbiye Kongre Merkezi

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!