GeriEtkinlikler “En Başarılı Fırın Yemekleri Yarışması”
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

“En Başarılı Fırın Yemekleri Yarışması”

“En Başarılı Fırın Yemekleri Yarışması”

Silverline, "En iyi benim" diyenleri bekliyor!

Silverline, kendine güvenen, yemek konusunda iddialı olanlar için bu yıl ilki düzenlenecek olan “En Başarılı Fırın Yemekleri Yarışması” ile mutfak kahramanlarının lezzetlerini paylaşıyor.

Ankastre mutfak ürünleri markası Silverline’ın sponsorluğu ve Chef’s İstanbul Mutfak Atölyesi’nin katkıları ile bu sene ilki düzenlenen “En Başarılı Fırın Yemekleri Yarışması” başladı. Mutfakta kendine güvenen, özellikle fırın yemekleri konusunda “En iyi benim” diyen, özgün ve yaratıcı tarifler üretebilen herkesi www.facebook.com/SilverlineAnkastre adresi üzerinden kendi tariflerini paylaşmaya bekliyor.

1 Mart – 15 Nisan tarihleri arasında Silverline’ın facebook sayfası üzerinden toplanacak başvurular Mutfak Koçu Gülhan Kara tarafından değerlendirilecek. Finalist olarak seçilen 10 yarışmacı, tariflerini Chef’s İstanbul Mutfak Atölyesi'nde birebir uygulayarak büyük ödülleri kazanmak için yarışacak. İlk 3’e giren finalistlerin birbirinden şık ödüller kazanacağı yarışmada; birinci SLV 240 fırının, İkinci AS 126 F ocağın, üçüncü ise Crystal Line Inox aspiratörün sahibi olacak.

False