GeriAlışveriş Emziren annelere yeni bir yardımcı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Emziren annelere yeni bir yardımcı!

Emziren annelere yeni bir yardımcı!
Abone Olgoogle-news

Yeni Lansinoh NaturalWave™ Biberon ile bebekler biberonu kolay kabul ediyor.

Anneler çalışmaya başlamaları ya da diğer nedenlerden dolayı emzirme döneminde bebeklerinden uzak kalmak zorunda kalabiliyor. Böyle durumlarda annelerin en büyük korkusu bebeğin biberonla tanıştığı için artık annesini emmekten vazgeçmesi.

Bebekler anne memesini emerken, meme ucunu dil ve damakları arasında sıkıştırarak “dalgaya benzer” peritaltik hareket uygulayarak sütü çıkarırlar. Bebekler bu hareketi anne memesini emerken öğrenirler. Bu nedenle bebeklerin ilk 6 hafta biberonla tanışmaması emzirme düzenin oluşması için önemlidir.

Emzirme düzeni oluşmuş bebekler, anne memesinde öğrendikleri “dalgaya benzer” doğal emme hareketini standart biberonlarda uygulayamadıkları için, biberonu kolay kabul etmezler. Diğer yandan biberonu kabul ederlerse kolay emmeye alıştıkları için anne memesine geri dönmek istemezler.

 • Lansinoh NaturalWave™ Biberon benzersiz tasarımı ile emzirme düzeni oluşmuş bebeklerin uyguladıkları “dalgaya benzer” peristaltik emme hareketini uygulamaya olanak tanıdığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Bu da emzirme düzeni oluşmuş bebeklerin biberonu kolay kabul etmelerini ve emzirmeye geri dönmelerini sağlar. Her 10 anneden 9’u bu konuda Lansinoh NaturalWave™ biberonu tavsiye ediyor.*
 • Lansinoh NaturalWave™ Biberon BPA ve BPS içermeyen gıda saklamaya uygun polikarbondan üretilmiştir.
 • Yavaş, orta ve hızlı akış seçenekleri bulunan NaturalWave™ biberon emzikleri %100 yumuşak silikondan üretilmiştir ve AVS™ (Hava Giriş Sistemi) teknolojisiyle, kolik sancısının potansiyel nedeni olan hava yutmayı azaltır.
 • Lansinoh göğüs pompaları ile uyumlu Yeni Lansinoh NaturalWave™ Biberonları ile Lansinoh emziren annelere sağma-saklama-besleme konusunda tam bir çözüm sunuyor.
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle