GeriAlışveriş El İşçiliğinin Asaleti
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

El İşçiliğinin Asaleti

El İşçiliğinin Asaleti

Daha şık sunumlar için Emsan Amber...

Sofralara şıklık katan Emsan’ın bu sefer el işçiliği ile mükemmel tasarımı birleşiyor ve Amber Servis Setini sofralarınıza misafir ediyor!

Mutfaklarda vazgeçilemeyen cam asaleti, modern cam işlemeciliği ile süslenerek Emsan’ın özel tasarımlı Amber koleksiyonunu ortaya çıkartıyor. Modern ve şık tasarımlarıyla sofralara ışıltı kazandıran Emsan, ikramlarını özel ve şık bir şekilde servis etmek isteyenler için oluşturduğu Amber Cam Servis Seti’ni kadınların beğenisine sunuyor.

Cama Yansıyan Zarafet

Tamamen el işçiliği ile farklı formlarda tasarlanan kristal berraklığındaki parçaların her biri siyah ve altın sarısı tonlarıyla renklendirilmiş şık motiflerle süslü. Emsan’ın kristal berraklığında tasarladığı, yapısında kükürt bulunmayan Amber Cam servis seti sağlığınız içinde hiçbir zararlı madde içermiyor.

Çay bardağından meşrubat bardağına, viski bardağından sürahisine ikramlarınızı sunarken ihtiyacınız olan her şey bu sette mevcut. Siz de sevdiklerinize hazırladığınız ikramlar kadar sunumuna da önem verenlerdenseniz 31 ve 61 parça seçeneği ile satışa sunulan Amber Cam Servis Seti tam size göre. Amber Cam Servis Seti 31 ve 61 parçadan oluşan 2 farklı set seçeneğine sahip.

False