GeriSağlık Ekinezya çayı ile bağışıklığınızı güçlendirin!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ekinezya çayı ile bağışıklığınızı güçlendirin!

Ekinezya çayı ile bağışıklığınızı güçlendirin!
Abone Olgoogle-news

Bu çaydan günde 2 fincan mutlaka için.

Akciğerlerimiz soluduğumuz havayı kana vermek ve karbondioksiti kandan atmaktadır. Akciğerlerimizi zorlaştıran nefes darlığına ve mikroplara zemin hazırlayan birçok neden vardır. Öksürük, nefes darlığı, hırıltı, bronşit gibi baş edilmez rahatsızlıklar yaşayabiliriz.

Akciğer sağlığımızı korumak için en başta doğal beslenmek şart. Ekinezya, akciğer sağlığı için inanılmaz bir bitkidir. Çünkü içindeki polisakkaritler ve alkylamides adlı etken maddeler akciğerimizde oluşan mikropları yok etmeye yardımcıdır.

Dr. Ömer Coşkun, günde sabah akşam iki defa içilecek ekinezya çayının başta grip olmak üzere soğuk algınlığı gibi hastalıklardan koruduğunu kaydederek; “Bu bitki sayesinde ayrıca bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara karşı direnç kazanmış olursunuz. Solunum yollarını rahatlatarak hırıltı, öksürük gibi sıkıntıları da ortadan kaldırmaya yardımcıdır. Bunun yanında biriken mikrop, bakteri gibi kötü hücreleri yok etmeye karşı harika bir şifalı bitkidir. Böylece içeceğiniz ekinezya çayı sizi birçok akciğer hastalıklarına karşı korumuş olur” ifadelerini kullandı.

İHA 

False