GeriEtkinlikler Egos Refresh kuru şampuan ile anında hacimli saçlar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Egos Refresh kuru şampuan ile anında hacimli saçlar

Egos Refresh kuru şampuan ile anında hacimli saçlar

Günlük hayat koşturmasında kişisel bakımımızı kısa sürede gerçekleştirmemizi sağlayan nitelikli ürünler en büyük kurtarıcımız oluyor. Egos’un kuru şampuanı Refresh, kısıtlı zamanlarda canlı ve hacimli saçlar yaratmasıyla dikkat çekiyor.

Soğuk hava, hava kirliliği gibi dış etkenlerden kolaylıkla etkilenen saçlar, gün içinde hacmini kaybediyor. Yağlanmaya müsait saçlar da bu olumsuzluktan daha fazla etkileniyor. Saçlardaki yağı arındırmak ve hacim kazandırmak için Egos’un geliştirdiği kuru şampuan Refresh, kısıtlı zamana sahip olanların hayatını kolaylaştırıyor.

Özel formülü sayesinde saçtaki yağı hızla emen Refresh’in, Acıbadem Üniversitesi’nde yapılan araştırmada saçtaki yağın yüzde 90’ını emdiği kanıtlandı. Hacmini kaybetmiş saçlara anında hareketlilik katan Refresh, saçta beyazlık da bırakmıyor.

SADECE 1 DAKİKADA CANLI VE HACİMLİ SAÇLAR

Kişisel bakımından ödün vermek istemeyenler, suya gerek duymadan sadece 1 dakika içinde Egos Refresh ile canlı ve hacimli saçlara sahip oluyor. Egos Refresh, pratikliği ve hoş kokusuyla da duştan yeni çıkmış gibi ferah bir his veriyor.

False