GeriEtkinlikler Eda Taşpınar, Bingo Soft’un reklam yüzü oldu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Eda Taşpınar, Bingo Soft’un reklam yüzü oldu

Eda Taşpınar, Bingo Soft’un reklam yüzü oldu
Abone Olgoogle-news

Yeni İmza Serisi ile teninize parfüm sıkmanıza gerek yok!

Bingo’nun dünyaca ünlü Fransız parfüm uzmanları ile birlikte geliştirdiği yeni premium konsantre yumuşatıcı ürünleri Bingo Soft İmza Serisi’nin reklam yüzü Eda Taşpınar oldu. 

Eda Taşpınar’ın hayatından karelerle renklenen Bingo Soft İmza Serisi’nin yeni reklam filmi, günlük hayatında tenine parfüm sürmeyen Eda Taşpınar’ın, “Bingo ile parfümü giyin!’’ sloganıyla izleyici karşısına çıkıyor.

Günlük hayatında parfüm kullanmadığı için parfümü giymeyi tercih ettiğini esprili bir dille ifade eden Taşpınar, “Reklam filminden de gördüğünüz gibi ben, parfüm kullanamayan bir kadınım. Ancak parfüm kullanmamak başka, güzel kokulara ilgi duymak bambaşka! Özellikle kıyafetlerimin güzel kokması benim için çok önemli. Bingo Soft İmza serisi ile de yolum bu noktada kesişti. İşte bu yüzden sizi İmza Serisi ile tanıştırmak istiyorum. Bu seri sayesinde, tenime parfüm sürmeden, parfümü adeta giyebiliyorum.” diyerek Bingo’ya atıfta bulundu.

Taşpınar, “Tenime parfüm sürmediğimi duyan Bingo ekibi, hiç vakit kaybetmeden beni, dünyaca ünlü Fransız parfümörlerin imzasını taşıyan Tutku, Tılsım ve Hipnoz ile tanıştırdılar. Tüm dünyada kadınların kullandığı trendsetter parfümlerden farksız kokan İmza Serisi ile birlikteliğim böyle başladı. Bu serinin parfüm özleri beni öylesine hipnotize etti ki; artık kıyafetlerimin kokusuna imzasını atan gerçek parfüm etkisi sayesinde tenime parfüm sürmeden, parfümü giyebiliyorum” dedi.

“İçime sinen bu çok keyifli kampanya ve işbirliği için Bingo ekibine teşekkür ediyorum” diyerek konuşmasını bitiren Eda Taşpınar “Sanırım, parfüm kullanmadan, kokumla nasıl hipnotize edeceğimin sırrını buldum. Bu yüzden, ben de, bu Premium yumuşatıcın altına imzamı atarım” dedi.

False