GeriAlışveriş Duvarlara Hayat Geldi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Duvarlara Hayat Geldi

Duvarlara Hayat Geldi

Şık koleksiyonuyla göz alıcı duvarlar.

Birbirinden şık ve farklı koleksiyonlarıyla yaşam alanlarına zarif bir dokunuşla estetiği getiren Rasch duvar kağıtları annelerin kalbini çalacak.

Modern Anneler İçin Mekanlarda Kışkırtıcı Tasarımlar

Şıklığı mekanlara; sade, geometrik ve üç boyutlu formlarla getiren Good Vibrations koleksiyonu, özellikle modern yaşam tarzının sofistike duruşundan vazgeçemeyenler için geniş bir yelpaze sunuyor. Good Vibrations koleksiyonu geniş ölçekli kare ve dikdörtgen desen ve formları; kırmızının canlılığı, yeşilin doğallığı, bejin uyumu, siyah ve grinin asilliği ile yalın ve düz renkli mobilyaların hakim olduğu mekanları harekete geçiriyor ve evinizin her alanında farklı dokunuşlar yaratıyor. Feminen ve modern çizgileri ile kışkırtıcı güzellikteki Barbara Becker 2013 koleksiyonundaki duvar kağıdı tasarımları ise estetik ve görselliğe önem veren “evim benim yaşam tarzımdır” diyen annelerin ruhunu besliyor.

Klasik Anneler İçin Tutkunun Sıradışı Çekiciliği

Tutkunun sıradışı çekiciliğini ve güzelliğini yansıtan Soft Senses koleksiyonu bronz ve altın efektleri ile kaliteyi duvarlarına yansıtmak isteyen elegan annelere hitap ediyor. Sarayların ihtişamını evlere taşıyan Trianon koleksiyonu ise, barok dönemi etkilerini çizgilerle tamamlarken, altın tonları ile şıklık ve zerafeti birarada sunuyor.

Duvarlara Hayat Geldi

Doğa Düşkünü Anneler İçin Ruhsal Enerji

Sadelik ve doğallıktan vazgeçemeyen annelere seslenen ve doğada bulunan açık yeşil, bej ve toprak renklerin hakim olduğu Natural Instinct & In the woods koleksiyonu, sonsuzluk duygusu ile büyüleyici bir atmosferin hissedilebileceği mekanlar yaratıyor.
İnsan sağlığına zararlı hiçbir katkı maddesi içermeden Avrupa standartlarına uygun üretilen RAL ve CE sertifikalarına sahip Rasch koleksiyonları temiz ve hijyenik olması, kolayca temizlenebilmesi, çatlama ve deformasyona uzun süre dayanıklı olmasından dolayı titiz anneler tarafından tercih ediliyor.

www.hannahome.com.tr

False