GeriEtkinlikler Dünyanın en güzel “renk fotoğrafı” aranıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dünyanın en güzel “renk fotoğrafı” aranıyor

Dünyanın en güzel “renk fotoğrafı” aranıyor

Yarışmayı kazanan fotoğraf tutkunlarına çarpıcı hediyeler!

Boya markası Marshall ile boya ve kaplama şirketi AkzoNobel, “renk” teması ile uluslararası alanda dev bir fotoğraf yarışması düzenliyor.

Yarışma, “Doğal Dünyada Renk” ve “Kent Dünyasında Renk” olmak üzere iki başlıkta düzenleniyor. Dünyanın her yerinden en fazla iki fotoğrafı, www.akzonobel.com/amagazine  adresinde bulunan A Dergi’ye yükleyerek yarışmaya katılmak mümkün. Başvuruların 1 Eylül 2012 tarihine kadar devam edeceği fotoğraf yarışmasının sonuçları A Dergisi’nin Aralık sayısında açıklanacak.

Chris Weston’la bir fotoğraf safarisi ya da Hindistan’da atölye istemez misiniz?

AkzoNobel, fotoğraf yarışmasında kazananlara muhteşem ödüller veriyor. "Doğal Dünyada Renk" kategorisinde kazanan kişi Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan Yellowstone Ulusal Park’ta, dünyaca ünlü fotoğraf sanatçısı Chris Weston ile bir fotoğraf safarisine katılacak.

"Kent Dünyasında Renk" kategorisinin birincisi ise Hindistan’da fotoğrafçılık atölyesine katılmaya hak kazanacak. Lowepro Photo Sport 200AW, Lowepro Sport Sling 100AW ve yine Lowepro Pro Messenger 160AW olmak üzere üç adet yüksek kaliteli fotoğraf makinesi çantası da yarışmanın ödülleri arasında bulunuyor.

Yarışmanın jürisi Chris Weston, Tom Mackie’nin yanı sıra A Magazine Baş Editörü David Lichtneker ve Tasarım & Sanat Direktörü Claire Jean Engelmann’dan oluşuyor.

www.akzonobel.com/amagazine

False