GeriKişisel Bakım Dünyaca Ünlü Jacqueline Bisset Avon’u Tercih Ediyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dünyaca Ünlü Jacqueline Bisset Avon’u Tercih Ediyor

Dünyaca Ünlü Jacqueline Bisset Avon’u Tercih Ediyor

Avon, yeni cilt bakım serisi ile kadınlara yaşlarını sır gibi saklayabilecekleri gücü veriyor.

Dünyanın önde gelen güzellik şirketi olmanın yanı sıra dünyadaki kadınların hayatlarını geliştirmeye yardımcı olma misyonu ile 124 yıldır faaliyet gösteren AVON, cilt bakımı ve yaşlanma karşıtı bakım kategorisini devrim niteliğindeki yenilikçi serileri ile güçlendirmeye devam ediyor.

AVON’un keşfettiği Paxillium şekillendirme teknolojisi ile geliştirilen ilk cilt bakım serisi olma özelliği taşıyan ANEW Platinum 55+, sarkık cilt ve kırışıklık görünümü ile mücadele ederek, 55 yaş ve üzeri kadınlara, yaşlarını sır gibi saklayabilecekleri gücü veriyor.

Devrim Yaratan Teknoloji

Hücrelerin gençlik proteini Paxillin’in, cildin yaşlanmasıyla birlikte azaldığını ilk kez AVON bilim insanları keşfetti ve Paxillin üretimini artırarak, hücre formunun gelişmesine yardım eden Paxillium Teknolojisi’ni geliştirdi. Devrim yaratan teknoloji kapsamında ANEW Araştırma Laboratuarları’nda üç yıllık geniş kapsamlı araştırmalar yapıldı. Bağımsız bir üniversitenin dermatoloji bölümünde test edilen bu teknoloji aynı zamanda, üç Amerikan patenti aldı.

ANEW Platinum 55+, Bilimsel Olarak Kanıtlandı

Paxillum Teknolojisi ile formüle edilen Platinum Serisi’nde bulunan geliştirilmiş ipeksi yumuşaklıktaki serum, cildin beslenmesini sağlıyor. En iyi sonucu elde etmek için her sabah ve akşam nemlendiriciden önce cilde uygulanması tavsiye ediliyor. Sadece 1 gece sonra cildin toparlandığı ve kırışıklık görünümünün hafiflemiş olduğu hissediliyor.

Platinum Serum’dan sonra kullanılan gece kreminin ise cilt yumuşaklığını yüzde 40 oranında artırdığı da klinik olarak kanıtlanmış durumda. Platinum gece kremi, sadece 2 hafta sonra boyun, çene çizgisi ve kırışıklık görünümünü daha hafiflemiş bir görünüme kavuşturuyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.avon.com.tr

False