GeriEtkinlikler Düğün fotoğrafçılığı hakkında merak edilenler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Düğün fotoğrafçılığı hakkında merak edilenler

Düğün fotoğrafçılığı hakkında merak edilenler

Profesyonel fotoğrafçılar, önemli detayları bizlerle paylaştı.

Düğün fotoğrafçılığı, son yıllarda yükselen bir trend haline geldi. Siz de o özel gününüzü fotoğraflarla ölümsüzleştirebilirsiniz. Peki, bu hizmet hakkında daha detaylı bilgi almaya ne dersiniz?

Moriz Fotoğrafçılık'ın gencecik, pırıl pırıl fotoğraf aşıkları Gözde Oral ve Yasemin Koçbıyık, düğün fotoğrafçılığı hakkında merak edilenleri şu şekilde dile getirdiler:

“Düğün, insanın hayatındaki en önemli olaylardan. Aylar öncesinden hazırlıklar ve telaş başlar. El birliği ile o gün için herkes hazırlanır. Düğün günü ise heyecan doruktadır. Her şey çok güzel ve özenlidir. Herkeste tatlı bir heyecan vardır. Çoğu zaman bu ayrıntılar gelin ve damat tarafından heyecandan görülemez. Özenle hazırlanmış ayrıntılar, düğünden sonraya pek kalmaz. En iyisi bu özel günün tüm detayları ile an be an profesyonel bir göz tarafından fotoğraflanmasıdır. İşte tam da bu anda bizler devreye giriyoruz. En güzel gününüzde yanınızdan hiç ayrılmıyoruz. Heyecanın da, özenle hazırlanmış düğün ayrıntılarının da, yüzlerdeki tatlı telaşın da fotoğrafını çekiyoruz. En önemlisi de hem gelin ve damatla beraber eğlenip, aynı zamanda onların bu güzel anlarını fotoğraflıyoruz.”

[fotogaleri=464]

Çekim öncesi ve çekim anındaki ayrıntılar

”Çekim öncesinde çiftlerle buluşarak tarzları ve düğünün ayrıntıları öğrenilir. Çekim mekanı beraber belirlenir. Kişiye ve düğün tarzına uygun çekimler tasarlanır. Düğünde hikaye çekimi; düğün sabahı kuaförle başlayıp, düğün saatine kadar devam eder. Çekilen fotoğraflar o günün duygusu ve hikayesidir. 2-3 saatlik konsept çekimlerinde belirlenen mekanda yapılan çekimlerdir. Tüm fotoğraflar yüksek çözünürlükte çekimden sonra 3 hafta içinde teslim edilir. İstenildiğinde, seçilen fotoğraflardan photobook ya da klasik bir albüm yapılır.”

Detaylı bilgi için:

www.morizphotography.com

Yasemin KOÇBIYIK - Gözde ORAL:  0 555–352- 61 -67 / 0 532–291–29 -19

False