GeriAlışveriş DryNites’la çocuklar gülerek uyanabilecek!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

DryNites’la çocuklar gülerek uyanabilecek!

DryNites’la çocuklar gülerek uyanabilecek!
Abone Olgoogle-news

Çocuklar, rahatlığın getirdiği mutluluğu yaşıyor.

Huggies DryNites ve Türk Çocuk Ürolojisi Derneği, gece alt ıslatma problemi yaşayan çocukları ve ailelerini, “Drynites’la Çocuklar Gülerek Uyansın“ projesi ile bilinçlendiriyor.

Geceleri alt ıslatma durumu, 4 yaş ve üzeri çocuklarda oldukça sık görülüyor. Yaklaşık her 5 çocuktan biri altını ıslatıyor. Farklı sebeblere dayanan bu durum genellikle zaman içerisinde düzeliyor. Gece alt ıslatma sürecini daha rahat atlatmak için çocukların ve ailelerin yardımına emici gece külodu DryNites yetişiyor. DryNites süper emici yapısı ile çocukların gece boyunca kuru kalmasını sağlıyor. Onların rahat bir şekilde uyumalarına yardımcı olurken, güne mutlu ve neşeli başlamalarını sağlıyor. Bu sayede yatağı ve pijaması temiz kalan çocuklar, DryNites’la rahatlığın getirdiği mutluluğu yaşıyor.

DryNites’la çocuklar gülerek uyanabilecek

Külot gibi kolaylıkla giyilebilen üstün emici gece külodu DryNites, ince yapısı sayesinde giysi üzerinden belli olmuyor. Kız ve erkek çocuklar için farklı emicilik alanları ve farklı tasarımlarda üretilen DryNites’ın küçük (4–7) ve büyük (8–15) yaşlarına uygun boyları var.

Hastalık hakkında Türkiye genelini bilinçlendirmeye yönelik olarak başlatılan “DryNites’la Çocuklar Gülerek Uyansın“ projesi için bir de broşür hazırlandı. Erdil Yaşaroğlu’nun komik ve eğitici karikatürleri ile renk kattığı broşür, komik ve eğitici anlatım dili ile gece alt ıslatma problemi (Enürezis Nokturna)’ya yönelik birçok faydalı bilgi içeriyor.

www.drynites.com.tr

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle