GeriAlışveriş Dört Koldan Yaz…
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dört Koldan Yaz…

Dört Koldan Yaz…

Yaz mevsimi açık tonlarla geliyor.

Sıra dışı ve yaratıcı tasarımlarla bu yaz da marka tutkunlarının karşısına hazır çıkan Herry, bahar romantizmini yaşatmayı hedefliyor!

Pudra tonları, beyaz, lacivert ve indigo renkleri ile dantel detayların yoğun olarak kullanıldığı bu tema, doğanın büyüleyici bir devinimle kendini yenilediği ilkbaharda, yaşama kayıtsız kalmamayı hatırlatıyor.

“Stil Kozası” temasında ise, beyaz, krem, bej, mor, sarı ve yeşil tonlarında tasarlanan modeller, genellikle düz ve belirginleşmiş bel formu ile dikkat çekiyor. Fırfır ve apolet detayların kullanıldığı tema, çatlarcasına güneş isteyen bir kozanın, pembeleşmiş pamuk çiçeği gibi yazı müjdeliyor.

2011 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda bu yılın temalarını belirlerken Afrika’dan da ilham alan Herry tasarımcıları, ”Afrika Gizemi” temasıyla ortaya koydukları çizgi, renk ve desenlerle kadının sofistike, maceracı ve özgür ruhlu yanını açığa çıkartıyorlar. Doğayı tüm çıplaklığı ile yansıtarak kentte safari macerasını yansıtan koleksiyonda bej, haki, kakao ve taş renkleri ön plana çıkıyor.

Herry’nin ilkbahar ve yaza damgasını vuracak temalarından ”Yeni Klasikler” ise, şehirli kadının ofis giysilerini tekrar yorumluyor. Her zaman şık giyinmeyi ilke edinmiş Herry kadınına zengin seçeneklerin sunulduğu bu tema altında, seçenekler siyah, lacivert, kemik ve grinin bir kaç tonundan oluşuyor.

Herry’nin her yaşa ve tarza hitap eden 2011 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu, Türkiye genelindeki 75 mağazasında satışa sunuluyor,ayrıntılı bilgi için www.herry.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

False