GeriAlışveriş Dolgun Kirpikler için M2 Beaute
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dolgun Kirpikler için M2 Beaute

Dolgun Kirpikler için M2 Beaute

Rimelsiz dolgun kirpikler için!

Rimel sürmeden upuzun kirpiklere sahip olmak ister misiniz? M2 Beaute’nin mucize ürünü “M2Lashes Eyelash Activating Serum” ve “M2 Lashes Eyelash Revitalizing Gloss” ile inanılmaz kirpiklere kavuşabilirsiniz.

Sıcaklarla birlikte akan ve yapışan rimel kullanımına son vermek mi istiyorsunuz? Aynı zamanda, etkileyici gözlere ve dolgun kirpiklere mi sahip olmak istiyosunuz? M2 Beauté “M2Lashes” ile kirpik uzatma ve kirpik gürleştirme artık mümkün! Cildin özellikleri ve ihtiyaçları doğrultusunda kişiye özel hazırlananan KOKO ile İmupro Gıda Duyarlılık Testini Türkiye’ye getiren Vivitro Kozmetik , bu kez de M2BEAUTÉ kirpik uzatma serumu“M2LASHES ile kirpiklerde harikalar yaratıyor.

Yaz sıcaklarında rimel kullanmadan, uzun ve dolgun kirpiklere sahip olmanızı sağlayacak “M2LASHES” kirpik uzatma ürünü makyajlı veya makyajsız olarak kullanılabilir özelliği ile kirpiklerde mucize etkisi yaratıyor. “M2Lashes Eyelash Activating Serum” ve “M2 Lashes Eyelash Revitalizing Gloss” içerisindeki mucize formülü ile rimel kullanımına son vererek etkileyici gözlere sahip olmanızı sağlıyor.

Yazınızı rimel sürmeden geçirmek, uzun ve gür kirpiklere sahip olmak için “M2 LASHES” ı tüm seçkin eczanelerde bulabilirsiniz.

False