GeriKişisel Bakım Doğal Görünümlü Protez Tırnaklar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Doğal Görünümlü Protez Tırnaklar

Doğal Görünümlü Protez Tırnaklar

Ellerinizde daha estetik bir görüntü için protez tırnak uygulaması.

Kusursuz görünüm için eller ve tırnaklar çok önemlidir. Dayanıklı, kolay kırılmayan ve doğal görünümlü tırnaklara kavuşmanın çok kolay olduğunu söyleyen Makyöz Nezahat Yanmaz protez tırnak uygulamasını anlatıyor.

Estetik açıdan son yıllarda bayanların en çok talep ettikleri konuların başında yer almaktadır. “Protez Tırnak Kimlere Uygulanabilir?” ilk akla gelen sorulardan biridir. Eğer tırnaklarınızda renk ve şekil açısından bir problem varsa, tırnaklarınız çok çabuk kırılıyor ya da ikiye ayrılıyorsa, tırnaklarınızı istediğiniz gibi uzatamıyor ya da sürekli olarak tırnaklarınızı yemekten şikayet ediyorsanız protez tırnak sizin için eşsiz bir çözüm sunabilir. Protez tırnak sadece yukarda belirttiğiniz şikayetleri yaşayan kişilere değil, aynı zamanda estetik açıdan ellerine farklı bir görünüm vermek isteyen kişilere de uygulanabilir.

[fotogaleri=91]

Protez Tırnak Asıl Tırnağın Hava Almasını Engeller mi?

Protez tırnağın en önemli özelliklerinden biri takma tırnak gibi tırnağın dibinden değil, sadece ucundan takılıyor olmasıdır. Tırnağın büyümesi dibinden gerçekleştiği için protez tırnak asıl gerçek tırnağın büyümesini ve hava almasını engellemez. Eğer tırnak uzatamama ya da yeme probleminiz varsa 2,5- 3 ay gibi bir sürede tırnağınızın sağlıklı bir şekilde uzadığını görürsünüz. Protez tırnaklar takıldıktan sonra kişi sanki kendi doğal tırnağıymış gibi bilgisayar, daktilo, araba kullanımı gibi işlemleri sakınmadan, rahatlıkla yapabilir.

Protez tırnağın görünümü öylesine estetik ve doğaldır ki kimse bunları doğal tırnaktan ayırt edemez. 2 saat süren bir işlemdir ve aylık bakımları düzenli yapıldığı sürece en az 6 ay kullanılır.

Protez Tırnak Uygulamasını Erkekler de Kullanıyor

Erkeklerde de tırnak yeme tedavisi, darbe ya da rahatsızlık sonucu oluşan hasarlı tırnakların görünümün düzeltilmesinde protez tırnak uygulaması yapılır ve yapılan uygulama doğal tırnaktan ayırt edilemez.

Nezahat Yanmaz Estetik Salonu
Makyöz Nezahat Yanmaz

False