GeriAlışveriş Doğa sporları için gereken her şey Lafuma’da!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Doğa sporları için gereken her şey Lafuma’da!

Doğa sporları için gereken her şey Lafuma’da!

Konforunuzu maksimum düzeyde yaşayın.

Lafuma’ nın ısı geçirmeyen, Eva tabanlı antibakteriyel sandaletleri ile bu yaz çok rahat geçiyor. Sandaletlerin esnek ve rahat tabanları yürüyüş esnasında konforunuzu maksimum düzeyde tutuyor ve deri dış yüzeyiyle de kolay aşınmıyor. 

Anti-Mosquito teknolojisi ile üretilen Lafuma sivrisineksavar gömlekler ve pantolonlar, dokusunda bulunan özel kaplaması sayesinde sivrisinek gibi doğada yaşayan börtü böceği yaklaştırmıyor. Mosquit'away teknolojisi ile tasarlanan gömlek ve pantolonlar tene kesinlikle zarar vermeyen bitkisel özel doğal bir kokuya sahip. Lafuma gömlek ve pantalonların dryway kumaşı, ıslandığında da çok hızlı kuruyor ve terin hızlı bir şekilde dış ortama atılmasını sağlıyor. Gömleklerin kıvrılıp düğmelenerek kısa kollu gömlek olarak tasarlanması, gömlek ve pantolonlarda bir çok kapaklı, fermuarlı ceplerinin bulunması ve UV kaplaması ile güneşin zararlı ışınlarını geçirmemesi ise fark yaratan diğer detaylar olarak kullanıcının beğenisine sunuluyor. Doğada güvenli aktivite imkanı sunan sivrisinek savar gömlek ve pantolonlar Lafuma’nın teknolojik, konforlu ve sportif çizgisini yansıtıyor.

Lafuma’nın tüm modellerini, Adventure Republic Mağazaları; İstanbul: Kızıltoprak, Nişantaşı, Levent, Cihangir, Muğla: Bodrum, Ankara: Armada AVM., Adrenalin Mağazaları, İstanbul: Beşiktaş, Karaköy, Bakırköy, Kadıköy, Ankara, Adana, Mağazalarında bulabilirsiniz.

www.adventurerepublic.com

False