GeriAlışveriş Dkny Jeans erkekleri, yaza iddialı giriyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dkny Jeans erkekleri, yaza iddialı giriyor

Dkny Jeans erkekleri, yaza iddialı giriyor

Neon renk modasına erkeklerde uyum sağladı.

2012 yaz modasının dikkat çeken trendlerinden neon renkler, erkekleri de etkisi altına alıyor. Dkny Jeans’in 2012 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda yer alan pembe, yeşil ve sarı renklerindeki tişörtler, erkekleri de neon modasına davet ediyor.

90′ların başına kadar süren neon renk modası, Dkny Jeans’in 2012 ilkbahar/yaz koleksiyonunda erkekleri de etkisi altına alıyor.
Yazın güneşli günlerine ve serin şık akşamlarına uyum gösteren neon renkler, Dkny Jeans’in sıra dışı tasarımlarıyla yeniden yorumlanıyor. Trendleri yakından takip eden tarz sahibi erkeklere özel tasarımlara imza atan Dkny Jeans, özellikle t-shirt ve gömleklerde neon renkleri ön plana çıkarıyor.

Modaya yön veren tasarımlarıyla dikkat çeken Dkny Jeans’in 18- 35 yaş arasını hedef alan İlkbahar/Yaz 2012 koleksiyonunda; t-shirt ve gömlekler sıradan olmaktan çıkıyor.

Çok cepli bol şortlarla kombinlenebilen pembe, sarı ve yeşil renklerdeki tasarımlar yaz aylarında erkekleri de sarıyor. Dkny Jeans’te başlayan yeni kampanya ile tekstil ürünlerinde yüzde 50 indirim yapılıyor.

False