GeriAlışveriş Divarese’den Annelere Özel
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Divarese’den Annelere Özel

Divarese’den Annelere Özel

Tarzına düşkün annelere...

Anneler Günü’nde tarzına düşkün annelere özel hediye seçmek isteyen herkes Dıvarese’de! Sezon Trendlerini yansıtan bu koleksiyon çok iddalı.

2011 İlkbahar-Yaz sezonuna genç ve iddialı modellerle adım atan Divarese, Anneler Günü için en özel armağanı arayanlara sayısız hediye seçeneği sunuyor. Zengin bir ayakkabı koleksiyonu bulunan Divarese; kemer, çanta ve cüzdan gibi farklı alternatiflerle, anneleri için sezon trendlerine uygun seçimler yapmak isteyenlere hitap ediyor.

Divarese’den Annelere Özel

Divarese’nin Anneler Günü önerileri arasında, hem alçak hem de yüksek topuklular için farklı renk ve model alternatifleri bulunuyor. Bahar ayları için özellikle çalışan annelerin tercihi olan hardal ve siyah renklerinde aksesuarlı modeller öne çıkarken; platform topuk, babet ve sandaletler de ilkbahar ve yaz boyunca hafta sonlarını konforlu ama şık seçimlerle tamamlamak isteyen annelerin ihtiyacına cevap veriyor.

Her yaş grubuna uygun zengin bir koleksiyon sunan Divarese’de, hem gündüz hem de gece kullanılabilecek şık çantalar da dikkat çekiyor. Portföy modellerin öne çıktığı sezon koleksiyonunda, hem çalışan; hem de iddialı renkleri özel zamanlarda kullanmayı tercih eden anneler için tamamlayıcı tasarımlar bulunuyor. Divarese’de anneler için seçilebilecek özellikli armağanlar arasında ayakkabı koleksiyonlarının tamamlayıcısı kemerler ve farklı renk, ebat ve tarzdaki cüzdanlar da bulunuyor.

False