GeriEtkinlikler Divan Pastanelerinden lezzetli yeni yıl hediyeleri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Divan Pastanelerinden lezzetli yeni yıl hediyeleri

Divan Pastanelerinden lezzetli yeni yıl hediyeleri

Damaklarda eşsiz bir tat bırakan lüks çikolata ve butik pastane konseptiyle Türkiye’de lider konuma sahip Divan Pastaneleri, yeni yılı lezzet ve tasarımı buluşturan çok özel bir koleksiyonla karşılıyor.

Bir döneme adını vermiş Gatsby izleri ile doğa ve mitolojinin etkilerini taşıyan zevkli ve lezzet dolu 2018 özel koleksiyonu, hem konsept hem de farklı fiyat alternatifleriyle yeni mutluluklarınıza ilham kaynağı olacak. Divan, birbirinden şık sepet ve kutular, yılbaşı karakterlerinden esinlenerek hazırlanan çikolatalar, kestaneli buche pasta ve stollen yılbaşı ekmeği ile yeni yıl serüveninize eşlik edecek.

Yenilikçi hizmet anlayışının geleneksel tatlar ile buluştuğu Divan Pastaneleri, yılbaşında sevdiklerini özel hediyelerle mutlu etmek isteyenlere lezzet ve tasarım dolu 2018 özel koleksiyonunu sunuyor. Yıllardır ilham kaynağı olmuş Gatsby filminin izleri, doğa ve mitolojinin yansımalarını taşıyan koleksiyonda altı farklı yılbaşı sepeti ve farklı ebatlarda kutu setleri yer alıyor.

YENİ YILA ÖZEL BİRBİRİNDEN ŞIK TASARIM SEPETLER

Divan Pastanelerinin yeni yıla özel hazırladığı koleksiyonunda; içinde Divan’ın çok özel lezzetleri ile dekoratif obje ve yılbaşı süslerinin yer aldığı altın, gümüş renkli ve yaprak formlu kaseler, deri veya hasır saplı altın ve gümüş renkli çanaklar ve siyah deri sepetler sizleri bekliyor. Birbirinden şık ve göz alıcı tasarıma sahip sepetlerin isimleri ise Gatsby, Vega, Dalya, Mythos, Tiara ve Tango.

Divan Pastanelerinden lezzetli yeni yıl hediyeleri

DİVAN’IN LEZZET MİRASINI TAŞIYAN KUTU SETLERİ

Yine aynı isimlerle yeni yıla özel hazırlanmış kutu setleri ise madlen, pralin çikolata, karışık draje, lokum, prenses badem ve krep gibi Divan’ın lezzet mirasını sevdiklerinize ulaştırıyor. Farklı ebat ve tasarımdaki kutularda dekoratif yılbaşı süslerinin yanı sıra tabak, kavanoz, karaf, buz kovası, tepsi ve Eskimeyen Tatlar Kitabı gibi sürpriz hediyeler yer alıyor.

Divan Pastanelerinden lezzetli yeni yıl hediyeleri

YILBAŞI KARAKTERLERİNDEN ESİNLENEN HEDİYE ALTERNATİFLERİ

Divan’ın hediye alternatifleri arasında yer alan yılbaşı karakterlerinden esinlenerek hazırlanan çikolatalar, kestaneli buche pasta ve stollen yılbaşı ekmeği de sevdiklerinizi büyüleyecek.

Divan yeni yıla özel koleksiyonuyla sevdiklerinizle birlikte bu yıl da lezzetle çerçeveleyeceğiniz mutlu anlar olmasını diliyor.

False