GeriEtkinlikler Disney Prenses Şatosu Türkiye’de!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Disney Prenses Şatosu Türkiye’de!

Disney Prenses Şatosu Türkiye’de!

Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi’nde çocuklara harika sürpriz!

Türkiye’de ilk kez Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi’nde kurulacak olan dev Disney Prenses Şatosu, 19 Nisan- 5 Mayıs tarihleri arasında minik ziyaretçilerinin hayallerini gerçeğe dönüştürmeye hazırlanıyor.

Anadolu yakasının en prestijli yaşam merkezi Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi, 23 Nisan etkinlikleri kapsamında birçok aktiviteye ev sahipliği yaparak çocuklara unutulmaz anlar yaşatacak. Aktivite alanında Disney’in profesyonel ekibi tarafından özel olarak makyajları, saçları yapılıp hazırlanan minik çocuklara; prenses olabilmenin kapıları aralanıyor. Minik prensesler; Sindirella, Pamuk Prenses, Küçük Deniz Kızı, Uyuyan Güzel, Bella ve Rapunzel’in kostümlerini giyerek, Disney Prenses Şatosu’nun büyülü dünyasını keşfederken, ebeveynleri de bu anları fotoğraflama imkanı bulacak.

Ayrıca, Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi içerisinde 19 Nisan – 5 Mayıs tarihleri arasındaki tüm hafta sonları da çocuklar hayranı oldukları Örümcek Adam ile tanışma fırsatı bulacak.

Disney Prenses Şatosu Türkiye’de

23 Nisan’da küçük sinemacılar iş başında…

Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi’nin Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında 23 Nisan Salı günü Brandium Cinemaximum sinemalarının yönetimi, geleceğin yöneticileri olacak çocuklara teslim ediliyor.

Küçük sinemacılar görevlerini teslim almadan önce, Cinemaximum İnsan Kaynakları Departmanı tarafından 1 gün boyunca rezervasyon alma, bilet kesme, yer gösterme ve patlamış mısır üretme konularında eğitilecekler.

Disney Prenses Şatosu Türkiye’de

Çocuklardan çocuklara anlamlı destek…

23 Nisan Salı günü 14:30 - 15:30 saatleri arasında Brandium Cinemaximum’ da görevlerini yerine getirecek Anabilim koleji 3. sınıf öğrencileri, çalışmalarının karşılığında kazanacakları ücretsiz film gösterimini de “Elin Elimde Derneği” işbirliği ile engelli çocuklara hediye ederek birlikte sinema keyfi gerçekleştirecekler.

Ayrıca, küçük sinemaseverler 7 sinema salonu, ferah fuaye alanı, stadyum tarzı görüşü engellemeyen oturma düzeni, son teknoloji ses sistemleri, dijital 3 boyutlu salonu ve engelli izleyiciler için özel alanları bulunan Brandium Cinemaximum’da film seyretmenin keyfine varacaklar.

www.brandiumatasehir.com

False