GeriEtkinlikler Disney On Ice Macerası Başladı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Disney On Ice Macerası Başladı!

Disney On Ice Macerası Başladı!

Disney on Ice, 2010-11 Avrupa turuna İstanbul’dan başladı.

Disney on Ice, 29 Eylül’de 2010-11 Avrupa turuna İstanbul’dan başladı. İlk defa Ankara ve İzmir’de de seyircilerle buluşacak olan bu çok özel buz gösterisi, Mickey Mouse, Minnie Mouse ve dostlarının Disneyland’da geçirdikleri renkli bir macerayı konu alıyor.

İzleyenlerin bir Disneyland deneyimine ortak olduğu gösteride Disney’in İnanılmaz Aile, Alice, Karayip Korsanları ve Oyuncak Hikayesi’nde Buzz Işıkyılı gibi Disney karakterleri de buz sahnesinde yerlerini alıyorlar.

Disneyland Macerası‘nın Konusu

Mickey, Minnie, Donald, Daisy, Goofy ve Pluto artık bir değişikliğin zamanı geldiğine karar verirler. Disneyland’da evsahibi olmak yerine bu defa kendileri Disneyland’a gitmek üzere bir plan hazırlar. Maalesef bu arada “Kötü Kalpli Kraliçe” nin başka planları vardır ve Minnie’nin parmağını, dönen bir tekerliğe sıkıştırarak sihirli krallığı 100 yıllık bir uykuya sürükler, hem de olanlardan habersiz Donald’la birlikte!

Mickey, Pluto ve Goofy seyircilerin yardımıyla neler olduğunu, Minnie ve Donald’ın yardıma ihtiyaçları olduğunu fark ederler. Sonrasında, “İnanılmaz Aile”den destek alırlar. Ve böylece bütün kahramanlar cesurca kötü kalpli kraliçenin peşine düşer, yine seyircinin yardımıyla Minnie ve Donald’ı uykularından kurtararak sihirli krallığı kurmak için gerekli olan sihri yeniden oluştururlar. Disneyland bir kez daha dünyadaki en mutlu yer olur! 

Toplamda 90 dakika sürecek olan gösterinin etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir.

29 Eylül-10 Ekim

Abdi İpekçi Arena
İstanbul

13-17 Ekim

Yeni Ankara Arena
Ankara

20-24 Ekim

Halkpınar Spor Salonu
İzmir

www.istanbulcocuktiyatrosu.com

www.hurriyetcocukkulubu.com 

False