GeriEtkinlikler Dinozorlar sokağa çıkıyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dinozorlar sokağa çıkıyor!

Dinozorlar sokağa çıkıyor!

Gözlerinizi dört açın! Jurassic Land’in en görkemli dinozoru İstanbul sokaklarında!

21-22 ile 28-29 Eylül günleri İstanbulluları unutamayacakları bir macera bekliyor. 2011 yılında keşfedilmesi ile birlikte her yaştan eğlence ve bilim tutkununun gözdesi olan Macera Adası Jurassic Land’in en görkemli dinozoru, şimdi de İstanbul sokaklarında boy gösterecek. 

Forum İstanbul inşaatı sırasında keşfedilen Macera Adası Jurassic Land’in en görkemli dinozoru İstanbul sokaklarına iniyor. Eylül ayının son iki hafta sonunda İstanbul sokaklarında dolaşacak olan, dinozorların ‘en zekisi’ olarak adlandırılan Spinosaurus ile tanışmaya hazır mısınız?

Dikkat edin, her an yanınızdan bir dinozor geçebilir!

70 dinozora ev sahipliği yapan Macera Adası Jurassic Land’in en görkemli üyesi Spinosaurus 21 Eylül’de Bebek ve Beşiktaş’tan başlayarak tüm İstanbul’u gezecek ve ardından macera adasındaki yuvasına dönecek.

Dinozorlar sokağa çıkıyor

Etkinlik günleri

21 Eylül Cumartesi: Beşiktaş – Bebek arasında
22 Eylül Pazar: Bağdat Caddesi
28 Eylül Cumartesi: Nişantaşı – Mecidiyeköy arasında
29 Eylül Pazar: Kadıköy Meydanı

Macera Adası Jurassic Land’de neler var! 

Forum İstanbul AVM’nin inşaatı sırasında keşfedilen Macera Adası Jurassic Land’e gidiş 4D ve 6 efektli heyecan dolu bir araç olan Juracopter ile sağlanıyor. Adanın uzman rehberleri eşliğinde her yaştan ziyaretçinin hem eğlendiği hem öğrendiği yolculuk, Müze ve Bilim Merkezi ile devam ediyor. Yüksek teknolojik donanımlı Kuluçka Ünitesi’nde yavru dinozorlar ve doktor robotla tanıştıktan sonra Veterinerler Ünitesi’nde adanın uzman veterinerlerinden bilgiler almaya devam ediliyor. Adanın en heyecanlı bölgesi ise yüksek güvenlik önemleriyle göze çarpan Vahşiler Ünitesi.

Vahşiler Ünitesi’nin ardından isterseniz son dönemin en eğlenceli laser tagi “dino laser” ile maceranın keyfini artırabilir, isterseniz doğum günü gibi özel günlerinizi adada gerçekleştirerek unutulmaz kılabilirsiniz. Üstelik adada benzersiz atmosferi ile büyük organizasyonlar için ayrılmış bir etkinlik alanı da bulunuyor.

Dev dinozorların size kafesler ardından eşlik ettiği geniş teras ve kafeleriyle de dinlenme ve lezzetli yemek imkânı sunan adanın macera dolu hikayesi Eylül ayının son iki haftasında tüm İstanbul’a yayılacak!

www.jurassicland.com.tr

Tel: 0212 640 80 88

False