GeriEtkinlikler Dilek’ten Çocuklara Sürprizler!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dilek’ten Çocuklara Sürprizler!

Dilek’ten Çocuklara Sürprizler!

Bu sene çocuklar çok şanslı!

Dilek Pasta - Cafe ve Restaurantları; Bakırköy,Başakşehir, İkitelli, Beykent ve Fatih şubelerinde 23 Nisan’a özel çocuklar için çeşitli eğlence aktiviteleri düzenliyor.

Geniş ve ferah mekanları ile ünlü Dilek Pasta, Cafe ve Restaurant’ları 23 Nisan’da Bakırköy, Başakşehir, İkitelli, Beykent ve Fatih şubelerinde çocuklara güzel vakit geçirtebilmek için palyaçolar eşliğinde yüz boyama ve balon şişirme aktiviteleri düzenliyor olacak.
Palyaçolarla yapılan aktivitenin yanı sıra günün sonunda Dilek’in mutfağından tatlı sürprizler çocukları bekliyor olacak. Sabah 11.00’de başlayacak olan aktiviteler öğleden sonra 15.00’e kadar devam edecek.

23 Nisan Cumartesi günü çocuklar farklı bir ortamda eğlenceli bir gün geçirirken, aileleri de Dilek’in açık büfe kahvaltısını tadarak keyifli bir hafta sonu geçirme imkanına sahip olacaklar.

13 şubesi bulunan ve dünya mutfağının doyurucu menülerine sahip Dilek’in diğer şubelerinde de çeşitli sürprizler o gün çocukları bekliyor olacak.Size en yakın Dilek şubesini öğrenmek için www.dilek.com.tr adresini ziyaret edebilir, http://www.facebook.com/dilekpastane sayfasından etkinlik detaylarını öğrenebilirsiniz.

False