GeriAlışveriş Dilediğin saatte özel ders!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dilediğin saatte özel ders!

Dilediğin saatte özel ders!

Ders çalışmaya yeni bir soluk getiren inekle.com öğrencileri bekliyor.

Türkiye’nin en iyi üniversitelerinde okuyan öğrenciler tarafından verilen online özel ders ile artık internetten 24 saat ders çalışmak mümkün! İhtiyaç duyduğu an ineklemeyi tercih edenlerin adresi inekle.com, öğrenciler için teknolojinin son harikası. Öğrenciler artık internet olan her yerden tercih ettikleri öğretmene anında bağlanarak, beyaz tahta, video konferans ve chat modüllerinden oluşan sanal sınıfta birebir ve canlı ders yapabiliyorlar.

Türkiye’de bir ilk olan, öğrencilerin dersleriyle ilgili birebir ve canlı 7/24 online yardım alabildikleri inekle.com, ineklemenin yeni trendi. İnternette ders çalışmaya olan önyargıyı başarısıyla kıran inekle.com’da bugüne kadar Türkiye’nin dört bir yanından on binlerce öğrenci, toplam 2.000 saat ders yaptı. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine hizmet veren inekle.com sayesinde öğrenciler ders çalışırken, sınavlara hazırlanırken ya da sadece ödev yaparken üniversitelilere anında sorularını sorabiliyor ya da onlardan konu anlatımı isteyebiliyorlar.

Öğrencinin ihtiyaç duyduğu an, kendi seçtiği öğretmen ile istediği kadar çalışabildiği inekle.com, zamandan ve mekandan bağımsız bir eğitimi mümkün kılıyor. 7/24 çalışan sistem ile çevrimiçi üniversitelilere anında ulaşılabilirken, çevrimdışı olanlar ile de site üzerinden mesaj ya da SMS ile iletişime geçilebiliyor. Bu sayede öğrenciler inekle.com’a duydukları güven ile yardıma anında ulaşabileceklerini bilmenin rahatlığını yaşıyorlar.

inekle.com’da, Türkiye’nin en başarılı üniversitelerinden seçilen öğrenciler ders veriyorlar. Yeni dönemde sayısal derslere ek olarak sözel derslerin de olacağı inekle.com’da, üniversiteliler eğitimin yanı sıra üniversite, bölümler ve çalışma stratejileri ile ilgili de deneyim paylaşımında bulunuyorlar. Bu sayede öğrenciler daha disiplinli çalışıp, tercih dönemlerinde daha bilinçli karar verebiliyorlar. Öğrenciler çok uygun fiyata istedikleri öğretmenden, istedikleri konuya dair özel ders alırken üniversiteliler de okul harçlıklarını çıkarıyorlar.

www.inekle.com 

False