GeriAlışveriş Dikkat Bakteri Çıkabilir!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dikkat Bakteri Çıkabilir!

Dikkat Bakteri Çıkabilir!

Saray Halı'dan kir tutmayan halılar...

Evimizin içinde yürürken, otururken, dinlenirken birçok risk ile karşı karşıyayız. Halılarda gözle görülmeyen bakteriler ve mantar oluşumuna sebep olan küfler bu risklerin oluşumunda etken rol oynamaktadır. Özellikle gelişme çağındaki çocuklarda alerjik yapının oluşmasına neden olan bu bakteri ve tozlar, yetişkinlerde astım ve nefes darlığına kadar birçok rahatsızlığa yol açabilmektedir.

Tam da bu durumda, tüketicilerin imdadına antibakteriyel halılar yetişiyor.

Saray Halı'nın pp ve polyamide özellikli antibakteriyel halıları kolay kir tutmuyor ve diğer halılara göre daha çabuk temizleniyor. Üstelik fiyatları da çok avantajlı!

Birbirinden şık desenleri, uygun fiyatları ile öne çıkan, antibakteriyel özellikli Saray Halı modelleri şöyle sıralanıyor; Frize Ventus, Frize Gabbeh, Saray Kids, Kardelen, Simli Shaggy ve Shaggy sahil.

Ayrıca tüketiciler, Saray Halı'nın Facebook sayfasını takip ederek, halı temizleme tekniklerinden, fırsat kampanyalarına, birbirinden şık halılardan oluşan ödüllü yarışmalardan, günlük hayatınızı kolaylaştıracak pratik püf noktalarına kadar birçok bilgiyi kolayca edinebiliyorlar.

www.facebook.com/sarayhalionline adresinden Saray Halı'nın resmi Facebook sayfasına ulaşabilirsiniz.

False