GeriEtkinlikler “Dijital Çağın Çocuklarını Nasıl Yetiştireceğiz?”
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

“Dijital Çağın Çocuklarını Nasıl Yetiştireceğiz?”

“Dijital Çağın Çocuklarını Nasıl Yetiştireceğiz?”

Ünlü isimlerin de yer alacağı konferansa herkes davetli.

Klinilk ve Trump Towers Mall işbirliğiyle düzenlenecek konferansta uzman doktorlar ailelerin sorularını yanıtlarken, dijital devirde çocukların yetiştirilmesine ilişkin sunumlar yapılacak.

Aile boyu mutluluk” mottosuyla kapılarını açan Trump Towers Mall, aile ve çocuk ilişkilerine ışık tutacak çok önemli bir konferansa ev sahipliği yapıyor. Klinilk tarafından düzenlenen konferansta uzman doktorlar, ailelerle birlikte dijital çağın çocuklarını irdeleyecek.

Konferans, her şeyin teknolojiye bağlandığı bu dijital devirde çocuk yetiştirmek, anne, baba-çocuk ilişkisi, dijital ortamların çocuk sağlığı üzerine etkileri gibi konu başlıkları çerçevesinde Prof. Dr. Barbaros Ilıkkan moderatörlüğünde, her biri kendi dalında uzman olan Klinilk doktorlarının sunumlarıyla gerçekleşecek.

Konferansın davetlileri arasında ayrıca Gülben Ergen, Tansa Mermerci Ekşioğlu, Çağla Şikel, Emre Altuğ, Devrim Nas, Sibel Kutman gibi sanat ve cemiyet dünyasından ünlü isimler de bulunuyor.

Trump Towers Mall ziyaretçilerine açık olarak gerçekleştirilecek konferansa katılan ziyaretçilerin çocukları, gün boyunca çocuklara özel hizmet veren MiniMall katındaki aktivitelerden de ücretsiz olarak yararlanabilecek.

Program:

Yer: Trump Towers Mall Sergi Salonu
Tarih: 26 Mayıs Cumartesi
Saat: 15.00 – 17.00

False