GeriAlışveriş Dermokil'den Sevgililer Günü'ne özel maske
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dermokil'den Sevgililer Günü'ne özel maske

Dermokil'den Sevgililer Günü'ne özel maske

Vücut bakım ürünleri ile sevgilinize terapi keyfi yaşatın.

Dermokil, vücut bakım ürünleri ile bedeniniz yenilenirken aşkınız da tazeleniyor. 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel vücut bakım ürünleriyle hem ruha hem bedene rahatlık etkisi sunuyor.

Dermokil vücut maskesi, cilde uygulandığı sırada yaydığı hoş koku ile aroma terapi etkisi yaratırken, cildin dinlenmesini sağlayarak bakım uyguluyor. Cilt için oldukça faydalı zengin mineralleri içerisinde barındıran Dermokil vücut bakım maskesi, ciltteki kan dolaşımını hızlandırarak cildin canlı kalmasını sağlıyor.

Dermokil vücut bakım maskesi, cilde masaj yapılarak uygulandığında ise selülit oluşumunu önlüyor. Sıkılaşması istenilen bölgelerin hızla toparlanmasında etkin rol oynuyor.  

Vücudun enerji akışını düzenliyor

Dermokil deniz tuzu, pH dengesini sağlayan etkili karışımıyla tüm sene yorgun düşen vücudunuza terapi etkisi yaparak rahatlatıyor ve sakinleştiriyor. Vücudun enerji akışını düzenleyerek denge sağlayan ürün, ciltte enfeksiyon oluşumunu da engelliyor.

Cilt hastalıklarının çözümünde uygulanan bilimsel bir çözüm olan deniz tuzu, akne, siğil, çil, sivilce ve cilt lekelerinin oluşumunu engelliyor. Kullanım açısından 3 şekilde uygulanan bu ürün küvette, masaj, ayaklarda vücutta oluşabilecek kötü kokuları da gideriyor. Dermokil deniz tuzu sürekli uygulandığında cilde doğal ve sağlıklı bir görünüm kazandırıyor.

www.dermokil.com.tr

False