GeriEtkinlikler “Deniz Canlıları Sergisi” 14 Eylül’de başlıyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

“Deniz Canlıları Sergisi” 14 Eylül’de başlıyor!

“Deniz Canlıları Sergisi” 14 Eylül’de başlıyor!

Çocuklara denizlerdeki yaşam konusunda detaylı bilgi verilecek.

Tepe Nautilus tarafından okula dönüş şenlikleri kapsamında Türk Deniz Araştırmaları Vakfı (TUDAV) iş birliğiyle gerçekleştirilecek Deniz Canlıları Sergisi, 14 – 22 Eylül tarihleri arasında ziyaretçilere açık olacak.

Anne ve yavru balina, büyük beyaz köpek balığı, kaplumbağa, fok, domuz balığı ve yunus gibi farklı türlerde 10 adet replikanın bulunacağı Deniz Canlıları Sergisi, broşür ve görsel malzemelerle desteklenecek.

Tepe Nautilus’ta dokuz gün sürecek Deniz Canlıları Sergisi sırasında TUDAV uzmanları, her gün saat 12.00 ile 18.00 saatleri arasında çocuklara denizlerimizdeki yaşam konusunda detaylı bilgi verecek ve belgesel film gösterimi yapacak. TUDAV uzmanları ayrıca, etkinlik süresince hafta sonları her saat başı, hafta içi ise iki saatte bir yunus kurtarma operasyonları gerçekleştirecek.

Tepe Nautilus, 14-22 Eylül tarihleri arasında ziyarete açık olacak Deniz Canlıları Sergisi’nin yanı sıra, 14-15 Eylül ve 21-22 Eylül tarihlerinde okula dönüş şenlikleri kapsamında farklı atölyelerde çocukları ağırlayacak.

Etkinliklerle ilgili detaylı bilgilere www.tepenautilus.com.tr adresinden de ulaşabilirsiniz.

Yer: Tepe Nautilus AVM

Adres: Fatih Cad. No: 1 Acıbadem Kadıköy - İstanbul

Telefon: 0 (216)-339-39-29
 

False