GeriEtkinlikler Deniz Berdan’dan Braun’a özel koleksiyon!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Deniz Berdan’dan Braun’a özel koleksiyon!

Deniz Berdan’dan Braun’a özel koleksiyon!
Abone Olgoogle-news

Gerçek üstü desenler ve illüzyon etkisi koleksiyonda kendini gösteriyor.

Deniz Berdan’ın yaz aylarında kendini eşsiz hissetmek ve bacaklarını özgürce göstermek isteyenler için limitli sayıda tasarladığı Hippi Bohem havasındaki kapsül koleksiyon; 70’lerin etkisindeki örgü parçalar, file üstler, 90’ların Havai gömlekleri altına yüksek bel mayolarla harmanlanıyor. Koleksiyondaki parçalara özel boyutlardaki payet ve boncuk işlemeleri, sokak modasını ihtişamla birleştiriyor. 

Deniz Berdan’dan Braun’a özel koleksiyon

DB Berdan’ın imzası niteliğindeki gerçek üstü desenler ve illüzyon etkisi de koleksiyonda kendini gösteriyor. Festival havasında müzikle özgürce dans edilebilecek eğlenceli, renkli ve her zamanki gibi gerçek üstü bir koleksiyon olan “Braun ile Özgür Bacaklar by DB Berdan” da, siluetlerde 70’lerin hippi bohem kroşe elbiseleri ve 90’ların Hawaiian gömlekleri altına yüksek bel mayolar kullanıldı. Bu parçaların her biri tek olarak tasarlandı ve kıyafetlerin üzerine özel işlemeler ve patch’ler işlenerek sokak modası ile glamour bir araya getirildi.

Deniz Berdan’dan Braun’a özel koleksiyon

Braun ile birlikte, yaz aylarında bacaklarını özgürce göstermek isteyenler için Hippi Bohem havasında 30 parçadan oluşan bir koleksiyon hazırladık diyen Deniz Berdan, “Braun ile Bacaklara Özgürlük” diyoruz ve tüm kadınları moda konusunda sınırları kaldırmaya, özgür olmaya davet ediyoruz. Yaz aylarında bacaklarınızı saklamanıza gerek yok. Braun özgüveninizi artırarak dilediğiniz tüm kıyafetleri giymenize olanak sağlıyor. Tarzınız ne olursa olsun en önemlisi yumuşak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak. Braun Silk-Epil 9 ile bunu sağlamak çok kolay… Plaj partilerine uygun, bacakları rahat bırakabilecek kıyafetler ve plaj giyim ürünleri hazırladık” dedi.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle