GeriAlışveriş Dekorawall ile çocuk odalarında sağlıklı dekorasyon
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dekorawall ile çocuk odalarında sağlıklı dekorasyon

Dekorawall ile çocuk odalarında sağlıklı dekorasyon

Dekore edildiği mekanlara sıcak ve renkli bir görünüm kazandıran Dekorawall duvar panelleri, antibakteriyel, küf üretmeyen ve ses yalıtımı sağlayan bir ürün olması nedeniyle çocuk odalarında hijyenik ve sağlıklı bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Dekorawall duvar panelleri, farklı renk ve tasarım seçenekleriyle çocuk odalarına rengarenk bir çekicilik kazandırıyor. Dekorasyon dünyasında yenilikçi bir ürün olarak fark yaratan Dekorawall, toksit madde içermemesi, kokusuz olması, antibakteriyel niteliği ve temizlenebilir olma özelliğiyle çocuk odaları dekorasyonunda sağlıklı bir ürün olarak öne çıkıyor.

KÜF ÜRETMİYOR, KOKU YAPMIYOR

Çocukların sağlığı için yatak odalarında yer alan tüm ürünlerin uluslararası sağlık standartlarına uygun olması gerekiyor. Özellikle zararlı kimyasal maddeler içeren ürünler çocukların sağlığına ciddi bir tehdit oluşturuyor. Bu alanda yeni bir ürün olan Dekorawall duvar panelleri, zararlı kimyasal madde içermemesi, küf yapmaması ve kokusuz olması nedeniyle çocuk odaları dekorasyonuna ideal bir seçenek sunuyor.

Çocukların rahat ve konforlu bir ortamda uyuması da sağlıklı gelişimleri açısından önem taşıyor. Dekorawall duvar panellerinin ses ve ısı yalıtımı sağlaması da bu konuda önemli bir avantaj sunuyor. Su geçirmeyen, zamanla izolasyon özelliğini kaybetmeyen ve darbeyi yüzde 100 absorbe eden Dekorawall, çocuk odası dekorasyonunda sağlıklı ve şık ürünler arayan aileler ve kreşler için yeni nesil bir ürün olarak büyük kolaylık sağlıyor.

ZENGİN RENK SEÇENEĞİ

Dekorawall 1x50x100 cm boyutlarında, 10‘lu paket ve 32‘li paket, beyaz, sarı taş, tuğla rengi ve gri taş rengi seçenekleri ile satışa sunuluyor. Nihai tüketiciler için karma renk paketi seçeneği de sunuluyor.

False