GeriAlışveriş Defne Basınçlı Pişirici
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Defne Basınçlı Pişirici

Defne Basınçlı Pişirici
Abone Olgoogle-news

Mehtap'tan bayramda pişirilebilecek lezzetli yemekler için.

Dünyanın önde gelen mutfak eşyası üreticilerinden Mehtap’ın geniş ürün yelpazesine yeni bir ürün ekledi. Defne Bilgisayarlı Çok Fonksiyonlu Basınçlı Pişirici, aileniz ve misafirleriniz için Kurban Bayramı’nda enfes yemekler yaparken en büyük yardımcınız olacak.

Defne, Kurban Bayramı’nda ailenize ve ağırlayacağınız misafirlerinize yapacağınız enfes yemekler için en büyük yardımcınız olmaya hazırlanıyor. Özellikle uzun pişirme sürelerini basınçlı pişirme ile kısaltan Defne Bilgisayarlı Çok Fonksiyonlu Basınçlı Pişirici, adeta mutfaklarda bir devrime imza atıyor.

Bayramlarda hazırlanan sofralar herkes için önem taşır. Kurban Bayramı’nda sofralarda ayrı bir öneme sahip et yemekleri ise, şimdi Defne Bilgisayarlı Çok Fonksiyonlu Basınçlı Pişirici ile çok daha kolay ve lezzetli pişiyor. Defne Bilgisayarlı Çok Fonksiyonlu Basınçlı Pişirici, geleneksel düdüklü tencerenin çağdaş yorumunu yansıtıyor. Estetik görünümünün yanı sıra kullanışlı oluşu ile dikkat çeken ürün, hava sızdırmazlık özelliği sayesinde orijinal tat ve besin değerlerini muhafaza eden 5 litre kapasiteli pişirme haznesine sahip.

Yiyeceklerin besin değerini koruyan Defne Bilgisayarlı Çok Fonksiyonlu Basınçlı Pişirici, 12 farklı pişirme programı ve hassas ısı kontrolü sayesinde yemekleri hızlı pişiyor ve lezzetlerini koruyor. Ürün ayrıca emniyet sistemi, ısıya dayanıklı 3 katmanlı gövdesi, bilgisayar kontrollü otomatik buhar boşaltımı ve basınç altında kapağın açılmasını engelleyen otomatik kilit sistemi ile de yüksek güvenlik sağlıyor. Çıkabilen, yapışmaz ve kolay temizlenebilen pişirme haznesiyle, zorlu kirleri çıkarma derdine son veriyor.

www.mehtap.com.tr

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle