GeriAlışveriş Deborah Milano: Shine –Tech oje serisi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Deborah Milano: Shine –Tech oje serisi

Deborah Milano: Shine –Tech oje serisi

Şimdi tırnakları renklendirme zamanı...

İtalya’nın 100 yıllık güzellik markası Deborah Milano, haftanın her günü kusursuz ve bakımlı tırnaklara sahip olmak isteyen kadınlara iddialı oje koleksiyonları sunuyor. Deborah Milano’nun ‘7 Days Long’ Serisi tüm hafta boyunca tırnaklarda kalırken, ‘Shine –Tech’ oje serisi, parlak ve ışıltılı renkleriyle kadınları fethedecek.

Kozmetik devi Deborah Milano, kadınların maniküre ve bakımlı tırnaklara olan ihtiyacına ‘7 Days Long’ ve ‘Shine-Tech’ oje serilerinin gelişmiş formülleriyle yanıt veriyor. Deborah Milano’nun, ‘7 Days Long’ ve ‘Shine-Tech’ oje serilerinin parıldayan ve etkisi asla geçmeyen trend renkleri ile çarpıcı tırnaklara sahip olmak mümkün.

7 gün boyunca bakımlı tırnaklar…

Pudra pembesinden şeffaf tonlara, yeşilden griye, kırmızıların en muhteşem tonları Deborah Milano 7 Days Long oje serisinde buluştu… 27 farklı renk seçeneği bulunan oje serisinin içeriğinde yer alan aktif maddeler sayesinde tüm hafta boyunca tırnaklarda düzeltme yapmadan kalıcı bir etki yakalamak mümkün. Eşsiz dayanma gücü gösteren serinin dev ve düz fırçası, tüm tırnak şekillerine uyum göstererek kolay ve kusursuz bir uygulama sağlıyor.

Shine-Tech’le tırnaklar ışıldıyor

Deborah Milano’nun Shine-Tech Oje Serisi, nano partikül parçacıkları içeren gelişmiş formüllü seramik cilası ile tırnaklara ekstra parlaklık kazandırıyor. Tırnaklarda uzun süre kalıcı etki gösteren Shine-Tech oje serisi ışıltılı 15 farklı renk seçeneğiyle çatlama, soyulma ve solmaya karşı dayanıklılık gösteriyor. Özel kalın fırçası bulunan serinin ojeleri kolay kullanım ve kaplama sağlarken, tırnaklar muhteşem havalı renklerle ışıldıyor.

False