GeriAlışveriş Debenhams yeni sezona hazır!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Debenhams yeni sezona hazır!

Debenhams yeni sezona hazır!

Çocukların stiline cesur dokunuşlar...

Dünyada geniş ürün yelpazesiyle ve çok katlı mağaza konseptiyle hizmet veren Debenhams, Sonbahar/Kış 2013/2014 Çocuk Koleksiyonu’yla eğlenceli ve rengarenk tasarımlar sunuyor. Stil sahibi minikler Debenhams’ın birbirinden şık modelleriyle yeni sezona merhaba diyor.

Debenhams, 0-14 yaş aralığına uygun İngiliz tasarımcıların hazırladığı Sonbahar/Kış 2013 koleksiyonları ile yeni sezona merhaba diyor. Çocukların ruhunu ve enerjisini yansıtan eğlenceli hayvan figürleri, tren motifleri, bahar çiçekleri ve rengarenk kareli modeller koleksiyonlarda öne çıkıyor.

Ebeveynlerle bir örnek giyilebilecek tasarımlar sunan İngiliz tasarımcı Jasper Conran’ın, Debenhams için hazırladığı çocuk koleksiyonunda erkek çocukları için jeanler, gömlekler, kravatlar ve klasik kesim yelekler; kız çocukları içinse kırmızı gül desenli elbiseler ve anorak montlar yeni sezonu müjdeliyor.

John Rocha’nın koleksiyonunda 0-14 yaş grubuna yönelik modernist çizgilerin hakim olduğu tulumlar, minik bolero takımlı elbiseler ve mevsimsel sweat-shirtler bu sezonun favorileri arasında! Çocukların stiline cesur dokunuşlar getiren Ted Baker markasında ise geometrik desenli hırkalar, kırmızın en canlı tonuyla tasarlanan tulumlar ve keten pantolonlar sezonun hit trendlerini yansıtıyor.

False