GeriAlışveriş Daymod’dan yepyeni bir koleksiyon
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Daymod’dan yepyeni bir koleksiyon

Daymod’dan yepyeni bir koleksiyon

Yaz çorapları ile pürüzsüz ve bronz bacaklara merhaba!

Renk, desen ve model zenginliği ile yarattığı yenilikçi koleksiyonların markası Daymod, yaz çorapları koleksiyonu ile yaza iddialı bir giriş yapıyor.

Hepimizin yaza geçiş döneminde huzursuz olduğu soluk ten rengi ve bacaklarımızdaki pürüzlerin çözümü Safir 8’de. Safir 8 varlığını unutacağınız ultra ince dokusu ve ten renginize tam uyum sağlayan renk alternatifleri ile bu yazın favori ürünü olacak. Üstelik burnu şeffaf olduğu için açık ayakkabılarla dahi giyebilir, bacağınızda yokmuş gibi duran görüntüsü ile özlediğiniz canlı görünüme anında kavuşabilirsiniz.

Serinin diğer yenilikçi ürünü Parmaksız ise tamamen burnu açık yapısıyla sizi sınırsız özgürlük sunuyor. En açık bantlı ayakkabılar ve sandaletler ile rahatça giyebileceğiniz Parmaksız, hem çoraba ihtiyaç duyduğumuz hem de açık ayakkabı giymek istediğimiz anlarda kurtarıcımız.

Teninizle tamamen aynı renk ya da daha bronz bir görüntü için daha koyu ten renklerini tercih edebileceğiniz yaz çorapları, şeffaf külot kısmı ile de istediğiniz boyda etek ya da elbise giymenize olanak sağlıyor.

Daymod Estetik koleksiyonu ise çoraplı-çorapsız korseleri ile vücudumuzun şekillendirmek istediğimiz bölgelerine özel çözümler sunuyor. Hafif toparlayıcı özelliği ile Light Korse, popo kaldıran Model Up Korseli Külotlu Çorap ya da anında 1 beden incelik için Paçalı Korse’yi tercih edebilir, en sevdiğiniz elbiselerin içinde daha formda görünebilirsiniz.

www.daymod.com

False