Da Vinci Learning anne bloggerları buluşturdu!

Güncelleme Tarihi:

Da Vinci Learning anne bloggerları buluşturdu
Oluşturulma Tarihi: Şubat 27, 2012 14:03

Da Vinci Learning annelerden tam destek aldı.

Haberin Devamı

Da Vinci Learning, 25 Şubat Cumartesi günü anne bloggerları bir araya getirdi. Aileler ve çocukları için güvenli ve eğlenceli televizyon deneyimi sunan Da Vinci Learning, öğrenmeyi zevke dönüştüren eğitim anlayışını anne bloggerlar ile paylaştı. Etkinliğe konuşmacı olarak Hürriyet Gazetesi yazarı Nuran Çakmakçı da katıldı.

Yepyeni bir eğitim anlayışı ve hem eğlendirici hem büyüleyici bilim programlarıyla çocuklar için farklı bir öğrenme deneyimi sunan Da Vinci Learning Kanalı, 25 Şubat Cumartesi günü aileler ve özellikle anneler tarafından sıklıkla takip edilen anne bloggerlar ile biraraya geldi. 5-13 yaş çocuklara eğlenerek dünyanın nasıl işlediği hakkında merak ettiklerini öğrenme ve bilgi dağarcığını genişletme fırsatı sunan Da Vinci Learning, anne bloggerlardan tam destek aldı. Hürriyet yazarlarından Sayın Nuran Çakmakçı’nın da konuk konuşmacı olarak katıldığı etkinlikte eğlendirirken öğreten televizyon programlarının çocuklarımızın olumlu gelişimi üzerine etkileri hakkında bilgiler paylaşıldı.

Haberin Devamı

Da Vinci Learning, çocukların bilgi birikimini artırıyor

Tüm aile bireyleri için eğlendiren ve eğlendirirken öğreten bir tv izleme deneyimi sunan Da Vinci Learning Kanalı, bu misyon ile 24 saat yayın yapan tek kanaldır. Da Vinci Learning, çocukların bilgi dağarcığını geliştiren, merak uyandıran ve uzmanlar tarafından tüm dünyadaki içerik sağlayıcılar arasından özenle seçilen programları içermektedir. Hikayesel anlatım metodları kullanılarak sunulan programlar, çocukların ihtiyaçlarına, seviyelerine ve günlük ihtiyaçlarına yönelik hazırlanmaktadır. Da Vinci Learning, şiddet içermeyen programlarıyla ebevyn ve çocuklar arasındaki iletişimi ve interaktiviteyi geliştirmesinin yanı sıra, bilgi ve kültür seviyesini artırmaktadır.

Da Vinci Learning Aile Kuşağı, çocukların evrenin gizemlerini ortaya çıkarmalarına rehberlik ederken, anne babaların da bu eğleceli serüvene dahil olmasını sağlar. Anne babalar kendi eğitimlerine devam etmelerine yardımcı olacak bilgileri yenilikçi araç ve teknikler ile Da Vinci Learning’de bir arada bulmaktadırlar.

Haberin Devamı

Çocuk ve belgesel kanalları, Da Vinci Learning’de birleşiyor

Çocuk ve belgesel kanallarının içeriklerini birleştirerek, uzmanlar tarafından hazırlanmış yepyeni bir formatta eğitim sunan Da Vinci Learning Kanalı bu anlamda bir ilki gerçekleştirmektedir. Eğlendirirken öğreten yeni bir konsept sunan Da Vinci Learning, ailelerin anlamlı tv izleme deneyimi konusunda önemli bir ihtiyacını karşılayarak çocuk ve belgesel kanallarını bir araya getirmiştir. Anneler, Da Vinci Learning‘de çocuklarının gelişimlerine tv izlerken de güvenli ve faydalı katkı sağlayacak zengin içerikler bulmaktadır.

D-Smart 72. Kanal’dan yayın hayatına devam eden Da Vinci Learning’de çocuklar Sevimli Fare “Marvi Hammer” ile dünyayı keşfediyor, “Arka Bahçe Bilimi” ile hayat ve evrenle ilgili sırları ve sadece evdeki araç ve gereçleri kullanarak yapabileceği deneyleri öğreniyor, “Neden ve Nasıl” ile doğanın harikalarını keşfediyor, “Zaman Yolcuları” ile tarihi olayların günümüzü nasıl etkilediğini ve tarihin günümüze nasıl ilham verdiğini öğreniyorlar.

Haberin Devamı

ÇOCUKLAR BU KANALI AİLELERİ İLE BİRLİKTE SEYREDİYOR!

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!