GeriEtkinlikler D-Hotel Maris ile farklı bir spa deneyimi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

D-Hotel Maris ile farklı bir spa deneyimi

D-Hotel Maris ile farklı bir spa deneyimi

Bırakın vücudunuz nefes alsın!

D-Hotel Maris, Türkiye turizmine yeni bir soluk getiriyor. Mimarisi, konsepti ve kişiye özel hizmetiyle 2012 yazına damgasını vuracak olan D-Hotel Maris konuklarını Türkiye’de ilk defa bir resort otelde dünyanın en iyi ve ünlü spa markalarından “ESPA” ile buluşturuyor.

Ege ve Akdeniz’in birleştiği büyüleyici Datça Yarımadası Hisarönü koyunda bulunan D-Hotel Maris, Doğu’nun egzotik unsurlarını Batı’nın modernliği ile minimalist platformda birleştiriyor. Gerek iç gerekse dış tasarımıyla benzersiz bir çehre kazanan D-Hotel Maris’in en büyük özelliği, mekanlarının çeşitliliği ve her köşesinde kendine has sunduğu farklı konsept ile kalitesini ortaya koyuyor olması.

Büyük ölçekli bir butik otel olgusuyla her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünülerek projelendirilmiş ve iç dekorasyonuyla da dikkat çeken D-Hotel Maris, mutlak misafir memnuniyetİ için tüm servis noktalarında aynı üstün standartları korumayı hedefliyor. Dalaman Havaalanı’na bir buçuk saat uzaklıktaki D-Hotel Maris’e gitmek için özel şoförlü transfer hizmetini alabilirsiniz. Ayrıca otelin lüks deniz uçağı ile İstanbul’dan iki saatten daha az bir sürede ulaşım ya da özel helikopter ile Dalaman veya Bodrum Havaalanı’ndan sadece 25 dakika otele giriş yapabilirsiniz.

ESPA Türkiye'de!

Dünyaca ünlü ve birçok ödüle sahip olan ESPA, Türkiye’de ilk kez tatilseverlerle bir resort otelde buluşuyor. D-Hotel Maris, Türkiye’de ESPA markası adı altında spa tecrübenize farklı bir boyuT getiriyor. Her biri özel eğitimli ve sertifikalı terapistler tarafından uygulanan bakımlarla gevşemek ve dinlenmek için ESPA mükemmel bir yer. Lüks spa alternatifleri, geleneksel Türk hamamı, ödüllü yüz ve vücut bakımları sunan ESPA, yalnızca sunduğu bakım ve uygulamalarla değil, mimarisi ile de her adımda farklılığını hissettiriyor. Oldukça geniş bir alana yayılmış olan ESPA dinlenme terası, sahip olduğu sıradışı volkanik dağ ve deniz manzarasının yanı sıra kapalı ve açık havuz alternatifleri ile sizlere unutulmaz bir deneyim yaşatacak. ESPA’da vitality havuz, opulent mermerden tasarlanmış benzersiz hamam, yedi çok amaçlı bakım odası, dinlenme salonu ve bir adet özel Spa Suit bulunuyor. ESPA’nın ayrıcalıklı hizmetleri arasında ısıtılmış alanlarında kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı tasarlanmış giyinme odaları, ısıya duyarlı özellikleriyle farklılık yaşatacak duş seçenekleri, kar çeşmesi, erkeklere özel muhteşem dağ ve deniz manzaralı saunası, kadınlar için de sauna ve buhar odası yer alıyor.

Kişiye özel bakım ve masaj odaları, özel dinlenme alanı, modern Hamam’ı da ESPA’nın eşsiz özelliklerinden birkaçı… Bölgenin iyileştirici özellikleri yanında, ESPA Özgün Bakımları, yedi adet çok amaçlı bakım odası, özel spa suiti, ısı deneyim alanları, kapalı yüzme ve vitality havuzu, sauna, buhar odası ve dinlenme salonuyla birleştiğinde ESPA’yı kendi alanında eşsiz kılıyor.

ESPA Hamam ritüelleri öncesinde ısıtıcı bir buhar deneyimi uygulanan bakımlarımızdan bazıları: Indulgence (Şımartan) Hamam Ritüeli; tamamıyla vücudunuza yönelik cilt ve vücudu canlandırıcı bir deneyim sunarken, Softening Body (Vücut Yumuşatan) Ritüel; masaj öncesi cildi temizleyen canlandırıcı bir bakım içeriyor. Revitalising Body Scrub (Yeniden Canlandırıcı Vücut Bakımını) ise tüm vücudu derinlemesine temizliyor.

D-Hotel Maris, ESPA Özgün Bakımlarımızdan bazıları ise; Deniz Tuzu & Yağ Ovalama Ve Ege Deniz Kabukları Masajı, Purva Karma dört el masajı ve Aktif Nemlendirici cilt bakımı. bakım sonrasında oksijenin maksimum düzeyde olduğu bir atmosferde bir yanı kristal berraklığında sular ve diğer yanı volkanik dağlar ile çevrili şahane bir manzara eşliğinde, derin bir nefes alma imkanı sunuluyor.

www.dhotel.com.tr

False