GeriEtkinlikler Cunda Fora mükemmel bir bayram tatili vaat ediyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cunda Fora mükemmel bir bayram tatili vaat ediyor!

Cunda Fora mükemmel bir bayram tatili vaat ediyor!

Tekne hizmetinden taş fırında pişen ekmeğe kadar her şey var!

Ayvalık’ın en önemli tatil merkezlerinden biri olan Cunda Adası’nda kapılarını açan Cunda Fora Butik Otel, Kurban Bayramı’nı huzurlu ve sakin geçirmek isteyenler için ev sıcaklığında bir tatil sunuyor. Cunda Adası’nın doğal ve tarihi dokusunu yansıtan Cunda Fora’da bütün aile bireylerini keyifli bir tatil bekliyor.

Yazın son günlerinde Ege Denizi’nin keyfini yaşamak isteyenler, bayram boyunca Cunda Fora’nın müşterilerine sunduğu tekne hizmetinden yararlanarak Ayvalık koylarının keyfini de çıkarabiliyor. 

BAYRAM SABAHLARI KAHVALTISIZ OLMAZ!

Lezzetli ve doğal bir kahvaltı sunan Cunda Fora Butik Otel, bayramda aile bireylerini kahvaltı sofrasında buluşturuyor. Otel, misafirlerine birbirinden farklı zeytin seçenekleri, doğal zeytinyağı, ev yapımı reçeller ve kendi ürettikleri yumurtalarla sağlıklı bir bayram kahvaltısı vadediyor. Ege’nin taze otlarıyla hazırlanan gözleme ve börekler kahvaltı sofrasını daha da lezzetli hale getiriyor. Aynı zamanda bir taş fırına sahip olan otel, kendine özel ekmeğini de bahçedeki taş fırında pişiriyor.Standart, Deluxe ve Deluxe Garden olmak üzere 18 odası bulunan Cunda Fora Butik Otel, Edremit Körfez Havalimanı’na 39, Ayvalık’a ise 3,4 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

False