GeriEtkinlikler Cumhuriyet'in 90. yıl çoşkusu Akmerkez’de!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cumhuriyet'in 90. yıl çoşkusu Akmerkez’de!

Cumhuriyet'in 90. yıl çoşkusu Akmerkez’de!

Cumhuriyet'in 90. yılı birbirinden güzel etkinliklerle Akmerkez'de sizleri bekliyor.

Cumhuriyet’in 90’ıncı yılı tüm gün sürecek olan etkinlikler, aktiviteler ve Eyüboğlu Büyük Orkestrası’nın vereceği muhteşem konser ile Akmerkez’de kutlanacak.

Büyük Cumhuriyetimizin kuruluşunun 90. yılında Akmerkez, tüm gün sürecek coşku dolu kutlamalara ev sahipliği yapacak. Sabah saatlerinde Akmerkez bando gösterisi ile başlayacak kutlamalar, çocuklar için düzenlenecek aktiviteler ve geleneksel hale gelen Eyüboğlu Büyük Orkestrası konseri ile devam edecek.

Özel güne, özel hazırlık!

Akmerkez, cumhuriyet coşkusunu düzenlediği etkinliklerle tüm çocuklara yaşatmaya hazırlanıyor. Bu özel günde bayrağımıza çok özel bir çerçeve hazırlayacağız. Özel seramik hamurundan şekillendirilmiş kenarlıklarla çerçevemizi yapıp süsledikten sonra ortasına bayrağımızı yerleştireceğiz ve gururla sergileyeceğiz!

Eyüboğlu Büyük Orkestrası’ndan unutulmaz konser sizlerle!

Her yıl 29 Ekim’de Eyüboğlu Büyük Orkestrası’nın konserine ev sahipliği yapan Akmerkez bu yıl da aynı coşkuyu yaşamaya ve yaşatmaya devam ediyor. 30 kişilik dev kadro ile Akmerkez alt çarşı etkinlik alanında konser verecek olan Eyüboğlu Büyük Orkestrası, 29 Ekim’e özel hazırladığı repertuarı ile misafirlere unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşatacak.

Etkinlik programı

 11.00-15.00 (Akmerkez Bandosu)
 13.00-15.00 (Çocuk etkinlikleri)
 15.00 (Eyüboğlu Büyük Orkestrası Konseri)

False