GeriEtkinlikler Cumhuriyet Bayramı coşkusu İstinye Park'ta
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cumhuriyet Bayramı coşkusu İstinye Park'ta

Cumhuriyet Bayramı coşkusu İstinye Park'ta

1885 yılında kurulan ve Ulu Önder Atatürk’ün onayıyla Işık adını alan FMV Işık Okulları öğrenci, veli ve öğretmenlerinden oluşan toplamda 517 kişilik dev koro, orkestra ve dans grubu; 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı İstinyePark'ta gerçekleştirecekleri çok özel bir etkinlikte kutlayacak.

FMV Işık Okulları’nın İstinyePark AVM’de halka açık olarak gerçekleşecek Cumhuriyet Bayramı kutlamasında Cumhuriyet coşkusu doyasıya yaşanacak. 29 Ekim Pazar günü saat 18.00’de İstinyePark’ta düzenlenecek etkinlik kapsamında; FMV Işık Okulları’nın Ayazağa, Nişantaşı, Erenköy ve Ispartakule kampüslerinden yaşları 5- 16 arasında değişen 315 öğrenci, 65 öğretmen ve 50 veliden oluşan 430 kişilik dev koroya, keman, çello, klarnet, flüt, gitar, arp, orff eğitimi alan öğrenciler, müzik öğretmenleri, konservatuar mezunu sanatçılar ve usta öğreticilerden oluşan 75 kişilik orkestra eşlik edecek. Cumhuriyet Bayramı’na özel şarkıların söyleneceği ve izleyenlerin de katılımıyla 10. Yıl Marşı’nın seslendirileceği görkemli kutlamada öğrenci ve öğretmenlerden oluşan 12 dansçı, şarkılara dansları ile eşlik edecekler.

FMV Işık Okulları 23 Nisan 2017’de düzenlediği sürpriz gösteriyle de internette izlenme rekorları kırmıştı. Öğrencilerin muhteşem performansı hem izleyicileri coşturmuş hem de sosyal medyada 4,5 milyonu aşkın izlenerek, büyük bir beğeni toplamıştı.

False