GeriAlışveriş Command Askıları İz Bırakmaz
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Command Askıları İz Bırakmaz

Command Askıları İz Bırakmaz

Evinizi dekore edin.

3M’in Command askıları ile evinizde çivi izlerine son. Çift taraflı bant teknolojisi sayesinde evinizde zevkinize göre dekorasyon imkanı sunuyor.

3M’in çift taraflı bant teknolojisi sunan markası Command’ın askıları, duvarlarınıza zarar vermeden kolaylıkla yapıştırılıyor ve çıkardığınızda hiç iz bırakmıyor. Evinizi, duvarlarınızın zarar görmesinden endişe etmeden dekore etmek Command askıları sayesinde artık çok kolay.Command’ın hiç iz bırakmayan birbirinden farklı çeşitleri ile mutfak, banyo, oturma odası veya antrede pratik askı alanları oluşturabilir, askılarınızı ihtiyacınıza göre dilediğiniz yere, hatta fayansların üzerine bile yapıştırabilirsiniz.

Command Askıları İz Bırakmaz

Command ürün yelpazesinde bulunan farklı kablo askıları da özellikle çalışma odanızdaki bilgisayar, telefon ve televizyon kablolarını toparlamanıza ve düzenli bir ortam oluşturmanıza yardım ediyor.Command askıların duvarlarda iz bırakmadan ve fayanslara zarar vermeden çıkartılabilmesi, evinizi kısa süreliğine, örneğin sadece bir parti için dekore etmek istediğinizde farklı ortamlar yaratmanıza imkan sağlıyor.

False