GeriAlışveriş Cold Face mucizesi!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cold Face mucizesi!

Cold Face mucizesi!

6 ayda selülitleri yok ediyor.

Cold Face, dondurularak kullanıldığı için ciltte soğuma meydana getirir ve bu sayede sorunlu bölgede oksijen miktarı artar. Cold Face, ciltte oluşan kuruma, sivilce, akne gibi problemlerinizi gidermenizde yardımcı olur. Cold Face buz etkisi ile kan dolaşımını hızlandırmaya yardımcı olur.

6 ay sürekli kullanımda çok daha gergin ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.

LUIS BIEN COLD SELÜLİT

Luis Bien tarafından yine kış bakım ürünlerinden olan Cold Selülit, tamamen selülit gidermede yardımcınız olacak. Yine buz kalıplarının içerisinde bitkisel selülit düşmanı birçok bitki özü mevcut. 

Çam Kabuğu, Beyaz Hardal, Duvar Sarmaşığı, Aloe Vera gibi doğanın mucizesi bir çok sihirli karışımı buzların içinden eriterek selülitli bölgelerinize uygulayabilirsiniz. Yine 6 ay gibi düzenli kullanımda kan dolaşımınız hızlanacak ve buzun içerindeki bitkisel maddeler sayesinde, kadınların en büyük kabusu olan selülitlerin azalmasında çok etkili olacak.

Cold Selülit ile yaza girmeden önce kış bakımınızı mutlaka düzenli yapın. Luis Bien ürünlerine yine internet üzerinden Luis Bien olarak yada bütün seçkin eczanelerden ulaşabilirsiniz.

False