GeriAlışveriş Çocuklarınızın Yeni Markası Lala!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çocuklarınızın Yeni Markası Lala!

Çocuklarınızın Yeni Markası Lala!

Artık çocuklar da çok şık!

Anne olduktan sonra kendi çocuklarına yeni kıyafetler tasarlayan Necla Mert, tasarladığı ürünlerin yanı sıra şimdi yine çocuklar için couture koleksiyonu hazırlıyor!

Anne heyecanı ile tasarlanan modellerde çok özel renkler, kumaşlar, süslemeler kullanılıyor. Modellerde şifonlar, organzalar, ham ipekler, kadifeler öne çıkıyor.

Çocukların çok şık olmaları için büyümelerine gerek yok diye düşünüyor Necla Mert, bu koleksiyon onlara anneleri kadar şık olma şansını tanıyor. Ama çok şık da olsa, çocuklar oynar, bu nedenle tasarımlarında anne titizliği ile rahatlığı çok önemsiyor.

Çocuklarınızın Yeni Markası Lala

Özel günler için, anılara yerleşecek türden kıyafetlerden oluşuyor bu koleksiyon, bir çocukluk anısında yıllarca yaşayacağını bilmenin hazzıyla tasarlanıyor.

Necla Mert Lâlâ mini couture hakkında şöyle diyor: “Konu çocuk olduğunda en küçük detaylar çok önemli hale gelir, aynen tasarımda olduğu gibi… Çocuklar için tasarım yapmak ise, hele de anneyseniz, çok özel bir uğraş ve çok özel bir keyif! Tüm bu tasarım ve üretim sürecinin sonunda askıya astığımız kıyafetler, çocukların üstünde büyüleyici hale geliyor. Bu kıyafetler ile çocuklar kendilerini çok özel hissetsinler istiyorum ve tasarım yaparken çocukları çok ciddiye alıyorum; çünkü çocuklar şık olmanın değerini ve keyfini biliyor”.

Necla Mert tarafından hazırlanan bu mini couture koleksiyon şimdilik sadece Nişantaşı Elements mağazasında satılıyor.

False