GeriEtkinlikler Çocuklarınızın hamurunda yaratıcılık var!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çocuklarınızın hamurunda yaratıcılık var!

Çocuklarınızın hamurunda yaratıcılık var!

Play-Doh 9. Hamurdan Hayaller Yarışması başlıyor...

50 yılı aşkın süredir tüm dünyada çocukları renkli, eğlenceli ve doğal oyun hamurlarıyla buluşturan Play-Doh, bu yıl geleneksel hale gelen Hamurdan Hayaller Yarışması’nın 9.sunu gerçekleştiriyor. 16 Şubat'ta başlayan yarışma 3 MArt'a kadar sürecek.

Dünyanın dört bir yanında her yaştan çocuğun evlerinde ve okullarında zevkle oynadığı ve bir klasik haline gelen Play-Doh’nun rengarenk oyun hamurları ve birbirinden eğlenceli setleriyle hayal güçlerini ifade eden çocukların heyecanla beklediği yarışmaya katılımlar 17 Mart tarihine kadar devam edecek.

Miniklerin yaratıcılığının değerlendirileceği yarışmanın jüri üyeleri arasında; moda tasarımcısı ArzuKaprol, ressam Bedri Baykam, tasarımcı Derin Sarıyer, ünlü fotoğrafçı Nihat Odabaşı ve Mimar Sinan Üniversitesi Heykel Bölüm Başkanı Vedat Somay gibi Türkiye’nin farklı sanat dallarından en yaratıcı isimler yer alıyor.

Çocuklar ayrıca Şubat ve Mart aylarında İzmir, Ankara ve İstanbul’daki AVM’lerde gerçekleşecek eğlenceli Play-Doh etkinliklerine katılarak da yarışmaya başvuruda bulunabilecekler. AVM etkinlikleri, 16-17 Şubat tarihlerinde İstanbul Buyaka ve İzmir Ege Park Mavişehir’de, 23-24 Şubat’ta İstanbul Beylikdüzü Migros AVM ve İzmir Optimum Outlet’te, 2-3 Mart tarihlerinde İstanbul İstinye Park ve Ankara ANKAmall’da ve son olarak 9-10 Mart tarihlerinde İstanbul Capitol ve Ankara Cepa’da yapılacak.

www.hamurdanhayaller.com

False