GeriEtkinlikler Çocukların renkli dünyası Koç Müzesi'nde!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çocukların renkli dünyası Koç Müzesi'nde!

Çocukların renkli dünyası Koç Müzesi'nde!

23 Nisan, bu yıl da “Boyama Etkinliği” ile harika bir şölen olacak.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, bu yıl da Rahmi M. Koç Müzesi’nde gerçekleştirilecek ‘Vosvos’ boyama etkinliği ile rengarenk bir şölene dönüşüyor. Rahmi M. Koç Müzesi’nin ev sahipliğinde Klasik Otomobil Kulübü’nün desteği ile düzenlenecek bu renkli şölen, 23 Nisan Salı günü çocukları bekliyor.

Etkinlikte ayrıca yüz boyama, hatıra panosu önünde nostaljik fotoğraf çekimi gibi birbirinden eğlenceli pek çok etkinlik çocukları bekliyor. Çocukların yaratıcılıklarını kullanarak boyayacakları Vosvos 23 Nisan tarihinden itibaren bir hafta boyunca Rahmi M. Koç Müzesi’nde sergilenecek.

Tüm çocukların davetli olduğu bu renkli etkinlik için özel olarak hazırlanan ve beyaza boyanan 1976 model ‘Vosvos’, çocukların hayal gücündeki gibi renklenecek. Etkinlik sonunda ortaya çıkan ve tamamıyla çocukların hazırladığı ‘Vosvos’ yeni bir obje olarak Rahmi Koç Müzesi’nde sergilenmeye başlayacak. Çocuklar hem eğlenceli vakit geçirirken hem de yeni bir obje yaratmanın heyecanına varacak. 23 Nisan tarihinde Rahmi M. Koç Müzesi, bu renkli dünyanın büyüsüne kapılmak isteyen tüm çocukları bekliyor.

Adres: Piri Paşa Mh. Hasköy Cd No:5, Beyoğlu/ İstanbul

www.rmk-museum.org

False