GeriEtkinlikler Çocukların etkinlik bileti: ''Kidi''
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çocukların etkinlik bileti: ''Kidi''

Çocukların etkinlik bileti: ''Kidi''
Abone Olgoogle-news

Çocuğunuzla birlikte yapabileceğiniz aktiviteler...

2015 itibari ile hayata geçen platform “kidi.com.tr” bünyesinde aileler, çocuklarının yaş gruplarına uygun etkinlikler hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

Çocuğunun gelişimine önem veren ebeveynler aynı zamanda birlikte geçirilecek zamana da değer vermektedirler. Sadece çocukların katılabileceği etkinlikler değil aynı zamanda ailelerin çocukları ile birlikte katılabilecekleri etkinliklere de yer verilmektedir. Birlikte geçirilen “nitelikli zaman” çocuğun gelişimine bireysel aktivitelerden daha fazla değer katmakta ve aile olma kavramını yüceltmektedir.

Kullanıcılar, çocuklarının doğum tarihini belirten bir mesaj ile ücretsiz kayıt yaptırmakta ve yaş gruplarına göre düzenlenen etkinlikler hakkında periyodik olarak bilgilendirilmektedirler. Bu özelliği ile “kidi.com.tr”; zamanı kıymetli olan ebeveynleri, kalabalıklar arasında kendilerine uygun etkinlikler aramak zorunda bırakmamaktadır.

“kidi.com.tr” web sitesini benzerlerinden ayıran en önemli özellik ise etkinliklere ait rezervasyon ve bilet satışı hizmetinin de aynı platform üzerinden verilecek olmasıdır.

Çocukların etkinlik bileti: Kidi

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle