GeriAlışveriş Çocuklarımıza Uyku Arkadaşı Geliyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çocuklarımıza Uyku Arkadaşı Geliyor!

Çocuklarımıza Uyku Arkadaşı Geliyor!

Jujube sayesinde minikler artık yalnız uyumayacak.

Uykuları farklı boyutlara taşıyan ve çocuklarımızın hayal dünyasını genişleten çok özel peluşlar Jujube'den...

Uyuyan kuzu ve yıldız kümeli kaplumbağa oyuncaklar ile çocuklar hem çok rahat uyuyacak hem de oyuncakların özellikleri sayesinde odaları farklı bir havaya bürünecek.

Sevimli kaplumbağa ile çocuğunuzun odasının tavan ve duvarları berrak bir yaz gecesi gibi yıldızlı bir gökyüzü gibi olacak. Bu sayede çocuğunuz karanlık korkusunu yenerek mışıl mışıl uyuyabilecek. Kaplumbağanın kabuğunda yer alan ve duvarlara yansıyan saman yolundaki 7 yıldız kümelerini (kutup ayısı, ejderha, ikizler ve diğerleri) sayarken çocuklar huzurla uykuya dalacak. Açıldıktan 45 dakika sonra kapanma özelliği buluna pelüş oyuncak, 3 AAA pil ile çalışmakta. Kesinlikle ısınmaz. Çocuğunuz odasında iyi bir sonuç alabilmek için, pelüş kaplumbağayı odanın ortasında tavandan 1,5–2 metre alçakta düz bir zemine yerleştirmek yeterlidir.

Bir diğer pelüş oyuncak uyuyan kuzu ise, 4 farklı ses çıkarma özelliğine sahip. Kuzucuğun çıkardığı huzur ve güven verici sesler: anne kalp atışları, bahar yağmuru, okyanus dalgaları ve balina mırıltıları en zor uyuyan bebekleri bile kesintisiz bir uyku yolculuğuna çıkarmaya yetiyor. Çocuğunuzun uyku arkadaşı kuzucuk cırt cırtlı askısı sayesinde kolaylıkla yatak başucuna veya beşiğine asılabilme özelliği taşımaktadır. Otomatik olarak 23 veya 45 dakikaya ayarlanabilmektedir. 2 AA pil ile çalışan bu sevimli oyuncak sayesinde çocuklar daha huzurlu olacak.

Her 2 farklı özelliği buluna bu sevimli pelüşler çocukların vazgeçilmez uyku oyuncakları olacak. Ayrıca bahar yağmuru, okyanus dalgaları ve balina mırıltıları da uyku problemi yaşayan büyükler içinde ideal bir uyku aracı.

False