GeriEtkinlikler Çocuklara yaz müjdesi!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çocuklara yaz müjdesi!

Çocuklara yaz müjdesi!

Trump Tiyatro Şenliği başlıyor!

Trump Alışveriş Merkezi, yaz boyunca devam edecek çocuklara özel tiyatro şenliği düzenliyor. Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde her çarşamba – cumartesi - pazar günleri çift seans olarak sergilenecek oyunlar ve bu hafta sonu 5 Taş Tiyatrosu’nun Taş Devri ve Şirincikler oyunları, ailece sizleri bekliyor.

İstanbul’un kalbi Mecidiyeköy’de yer alan Trump Alışveriş Merkezi, yaz süresince de çocuklara özel etkinlik ve aktivitelere devam ediyor. İstanbul’da kalan tüm çocuklar Trump’ta tiyatronun yanı sıra eğitici atölyelerin, neşeli oyunların keyfini çıkarıyor!

Trump Alışveriş Merkezi’nde 29 Haziran - 8 Eylül tarihleri arasında çarşamba-cumartesi-pazar günleri tiyatro şenliği düzenleniyor. 500 kişilik Trump Gösteri ve Kültür Merkezi’nde sahnelenecek oyunlarda sevilen tiyatro grupları 5 Taş, Tiyatro Yeniden ve Tiyatro Mie birbirinden güzel oyunları çocuklar için oynayacak.

Kırmızı Başlıklı Kız, Heidi, Komik Kurt ve Keçi Yavruları, Dünyayı Kurtaran Çocuk, Uçmak İstiyorum, Şirincikler, Taş Devri… Yaz boyunca sergilenecek 15 farklı oyundan sadece birkaçı… Çocuklar oyunları izlerken hem eğlenecekler, hem öğrenecekler. Müziklerle dans edip şarkılara eşlik ederken bir yandan da her oyunda farklı bilgilerin sahibi olacaklar.

Tel: 0212 348 78 67

5 Taş Çocuk Tiyatrosu Oyunları

29 Haziran – Taş Devri (Müzikli&danslı çocuk oyunu)

Seanslar: 14.30 – 17.00

30 Haziran – Şirincikler (Müzikli&danslı çocuk oyunu)

Seanslar: 14.30 – 17.00 

False