GeriEtkinlikler Çocuklara Keyifli Bir Yaz
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çocuklara Keyifli Bir Yaz

Çocuklara Keyifli Bir Yaz

''Yaz Okulu'' ile eğlenirken öğrenen çocuklar.

Çocukların eğlenirken öğrenmeleri için ‘’Yaz Okulu’’nda birbirinden keyifli atölye çalışmaları! Ekol Drama Sanat Evi tarafından oluşturulan ‘’Yaz Okulu’’ 20 Haziran- 26 Ağustos tarihlerinde etkin olacak.

Antranörler eşliğinde yüzme dersleri, havuz oyunları ile başlayan günlük program, çeşitli sanat ve bilim atölyeleri ile devam edecek.

Çocuklarımıza detayları görebilmeyi, araştırma yapmayı öğretecek olan “Doğa Fotoğrafları” ve “Ormanda Safari” atölyeleri, onlara aynı zamanda doğa bilinci aşılamayı hedefliyor. Ormanda yapacakları çeşitli yarışlar ile de takım ruhunu, yenmeyi ve yenilmeyi öğrenecekler.

“Kilden Heykelim” ve “Tasarım” atölyeleri hem hayal güçlerini geliştirmelerini sağlayacak, hem de bu küçük heykelcikler ve tasarladıkları belki bir ev ya da araba modeli, evlerinde ömür boyu saklanmak üzere güzel birer anı olarak yerlerini alacak.

“İçimdeki Müzik” atölyesi ile en iyi enstrüman olan bedenlerini ve çevrelerindeki materyalleri kullanarak perküsyon yapacak, “Zeka Oyunları” ile eğlenecekler.

“Hayaller Atölyesi” nde belki ilk öykü kitaplarını yazarken, “Senaryo ve Film” atölyesinde hikayelerinden yola çıkarak 7. sanatla tanıştıkları muhteşem bir deneyim yaşayacaklar.

Eve hayatınızı kolaylaştıracak bir icat ile dönerlerse, şaşırmayın! “İcatlar Atölyesi” nde, özgür düşünce ve yaratıcılığın ürünü olan icatları atık malzemelerle yapacaklar; ama önce tartışacaklar.

Ressamları ve eserlerini tanıyacakları “Sürrealist Atölye” ve “Portrelerden Yansıyan Işık” atölyelesinde tuvalin karşısına geçme sırası şimdi onlarda…

Yaz Okulu Detaylı Bilgi ve Kayıt İçin:Ekol Drama Sanat Evi  0212 237 34 07/  0212 234 09 93

kurumsal@ekoldrama.com

False