GeriAlışveriş Çocuklara ilk dersi Confetti halılar veriyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çocuklara ilk dersi Confetti halılar veriyor

Çocuklara ilk dersi Confetti halılar veriyor
Abone Olgoogle-news

Tüm mekanlarda güvenli bir kullanım sağlıyor.

Confetti, özel tasarım ekibinin hazırladığı çocuk halılarıyla çocukların kişisel gelişim ve zeka becerilerine katkıda bulunuyor. Canlı renk ve desenlere sahip halılar, çocukları eğlendirmekle kalmıyor, hayal dünyalarını da harekete geçiriyor.

Pedagogların önerileri doğrultusunda tasarlanan Confetti çocuk halıları, desenlerinde bulunan rakamlar, İngilizce kelimeler, dünya haritası gibi eğitici öğelerle çocukların gelişim ve öğrenimine katkı sağlıyor.

Anaokulları ve kreşler tarafından özellikle tercih edilen Confetti çocuk halıları; anti-alerjik ve anti-bakteriyel özelliği ve hav bırakmayan yapısıyla dikkat çekiyor. Kaymaz taban özelliğiyle de özellikle çocukların bulunduğu tüm mekanlarda güvenli bir kullanım sağlıyor.

Çocuklara ilk dersi Confetti halılar veriyor

Çocukların gelişimine katkı sağlayan Confetti çocuk halılarını, resmi internet sitemize girerek inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Confetti Hakkında:

1994 yılında üretime başlayan Confetti, ürettiği modelleri satışa çıkardığı andan itibaren piyasada kabul gördü ve dünya çapında tercih edilir duruma geldi. 2007 yılının başlarında Düzce fabrikasında Türkiye’de ilk kez, kaymaz tabanlı, anti-alerjik, benzersiz renk ve tasarımlara sahip Dekoratif Halı üretimine başlayan Confetti, 2013 yılından itibaren ürettiği duvardan duvara proje halılarıyla dünyaya açılıyor. Türkiye'de ilklere imza atmanın gururunu yaşayan Confetti, ürün gamına ilave edeceği yeni ürünler için çalışmalarını hızlandırdı.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle